Összes termék (30 tétel)
(29)
Könyv
nagy oszkár
(30 tétel)
Keresőszó: nagy oszkár
Nagy Oszkár: város látkép
NAGY OSZKÁR: könyv
„Utcarészlet” c. olajfestmény, Nagy Oszkár jelzéssel.
Nagy Oszkár - Nagybányai utca
Nagy Oszkár Nagybányai utca festmény! 1964!
Bendéné Kovacsev Friderika fiatal lány virágcsokorral portré festmény,Glatz Oszkár,Csók István mest
Nagy Oszkár jelzéssel: Utcarészlet
Nagy Oszkár - Falusi utca
Nagy Oszkár 1938-ban készült olajfestménye
Nagy Oszkár festmény 68cm x66cm
Tátrai tájkép Dvorák Oszkártól
Nagy méretű képcsarnokos olaj / vászon festmény Glatz Oszkár festményének a másolata
Nagy Oszkár Gyönyörű Pasztellkép
Nagy Oszkár (1893 - 1965) : Veresvízi bányászházak
NAGY OSZKÁR : ASZTALI CSENDÉLET
Nagy Oszkár: Olaj, fa 38x47,5cm, festmény. Alkonyat. Falusi utca. Tájkép. Antik képkeret
Nagy Oszkár Nagybányai házak
Nagy Oszkár monográfiája (könyv)
Nagy Oszkár: Téli falusi utca, tájkép, olaj festmény
eredeti NAGY OSZKAR csendelet
Nagy Oszkár jelzéssel: Nagybányai házak
Nagy Oszkár ( 1883-1965 ) Olajfestmény eladó !
NAGY OSZKÁR NAGYBÁNYA !!
Nagy Oszkár!
Nagy Oszkár olajfestménye
Nagy Oszkár / 1883 - 1965 /
Nagy Oszkár jelzéssel szobabelső
NAGY OSZKÁR: Nagybányai utca
NAGY OSZKÁR: Nagybányai utca
Nagy Oszkár Olaj/vászon "Nagybányai táj