Összes termék (33 tétel)
Ékszer
(21)
Ezüst tárgy
Fémmunka
Kerámia
Szobor
nefertiti
(33 tétel)
Keresőszó: nefertiti
FEKETE KŐ NEFERTITI MELLSZOBOR
Nefertiti medálos kulcstartó .
Fabergé tojás stílusú ékszertartó Nefertiti és hieroglifa mintákkal, aranyozott szerelékkel
Gyönyörű régi ezüstnyaklánc Nefertiti medállal
NEFERTITI büszt hieroglifákkal
VINTAGE NEFERTITI EZÜSTÖZÖTT FÉM BROSS
Ezüst medál láncal Nefertiti jelzett 925
Nefertiti egyiptomi királynő masszív mellszobor
Nefertiti réz falikép
Nefertiti Királynő Réz Szobor Márványtalpon.
Nefertiti - egyiptomi faragott csont bross
Régi kalapált ezüstözött iparművészeti karperec karkötő Nefertiti fejjel
Nefertiti ezüst medál
Gyönyörű Nefertiti ezüst medál
Egyiptomi Nefertiti,Nofertiti Királyné Mellszobor.Jelzett. 27 cm.
Arany 18k Nefertiti medál 2.8 gr
Hatalmas Egyiptomi Nefertiti szobor 50 cm!
Nefertiti fejes arany medál (ZAL-Au103694)
Nagyon szép Nefertiti ezüst medál
Gyönyörű art deco Nefertiti ezüstmedál
EZÜST FŰSZERES KANÁL - NEFERTITI ÁBRÁZOLÁSSAL
Nefertiti Egyiptomi fáraónő ezüst medál
egyiptomi fáraónő Nefertiti ezüst medál
Egyiptomi cizellált festett égetett réz falitál Nefertiti portré
Nefertiti medállal bizsu nyaklánc újszerű
14 K ARANY MEDÁL NEFERTITI / 2.2 CM karikával együtt / AJÁNDÉKNAK IS
Nagyon szép Nefertiti arany medál aranyláncon
Nefertiti női ezüst medál
Nefertiti, bronz mell szobor
Nefertiti mellszobor (bronzszínű máz)
Ezüst nyaklánc Nefertiti medállal
ezüst Nefertiti medál