Összes termék (9 tétel)
Fémmunka
Porcelán
Szobor
nimfa
(9 tétel)
Keresőszó: nimfa
Faun és Nimfa, bronz fejszobor / falidísz. Aprólékosan megmunkált, . Hibátlan.
Tardos Krenner Viktor: Faun és nimfák a parton 1897
„NIMFÁK CSÓKJA" 6 SZEMÉLYES KAHLA LÜSZTERES, ARANYOZOTT PORCELÁN KÁVÉSKÉSZLET
SZERELEM, NIMFÁK, ÁMOR! 46 db-os SOHASEM HASZNÁLT, KAHLA ARANYOZOTT, GYÖNGYHÁZAS PORCELÁN KÉSZLET!
Csónakázó nimfák c. festmény eladó
Patkó Nimfák...
PONGRÁCZ SZIGFRID: NIMFA ÉS FAUN, BRONZ SZOBOR!!!
Bori Jenő (1879 - 1959) Nimfát rabló faun
Herman Lipót :Fürdőző nimfák ,rézkac