Összes termék (400 tétel)
Egyéb régiség
(29)
Gyűjtemény
(293)
Képkeret
Militária
Numizmatika, Pénz, Érme
Porcelán
Vallás és spiritualizmus
(57)
nyomatok
(400 tétel)
Keresőszó: nyomatok
1. oldal / 7
Kass János rézkarc I, nyomat 595
Antik színes Rákóczi nyomat 597
2 darab Vasarely Op-art szerigráfia !
Két történelmi, amerikai antik nyomat, jelzett, keretezett, viszonteladók figyelmébe!
Vasarely - Zebrák múzeumi nyomat.
Antik színes Rákóczi nyomat 433
Híres magyar ólomüveg művésznek tulajdonított ólomüveg terv, 1900as évek eleje.
Hermann Bethke (1825-1895) Eredeti rajza,1850 körül
Antik ritka aradi vértanúk nyomat 265
Antik szignált grafika vagy nyomat 264
Gobelin Jézus kép - kb.50*70 cm
Szász Endre dedikált fotó!
6 darab nyomat
Több mint 200alkotás, festmények, grafikák, nyomatok, rézkarcok, 3 mappában!
Trianon emlék nyomat 720
Antik Házi oltár 681
Antik nyomat: A 13 Aradi vértanu 671
Nyomat : Bűnbánó Magdolna
Antik szignált festmény vagy nyomat 622
Antik olajnyomat 633
Antik nyomat szép keretben 573
Antik olajnyomat szép keretben 561
" 4 Évszak " ,4 db kép, nyomat, falidísz.
Kozma Lajos: Szecessziós nyomat kisszèriàs ofszet 19
Régi fali szentkép falidísz, dombor kép Jézussal, galambbal és Szűz Máriával
Antik nyomat szép keretben 505
Nagyon szép falra akasztható szentkép.
Nagyon nagy kép fa keretben.
Kozma Lajos: Szecessziós nyomat kisszèriàs ofszet 15
2db vallásos témájú fakép,
25 db festmény, nyomat,grafika, fotó...NINCS MINIMÁLÁR !!!
Eladó 19db kép, festmény, akvarell, gobelin, nyomat
Antik akvarell vagy nyomat 663
Több mint 200alkotás,festmények, rajzok, rézkarcok, pasztellek, nyomatok - hagyatéki gyűjtemény!
Fajó jelzéssel, gyönyörű nagyméretű absztrakt alkotás. Keretezett!
Kozma Lajos: Szecessziós nyomat kisszèriàs ofszet 6
Kozma Lajos: Szecessziós nyomat kisszèriàs ofszet 5
Kozma Lajos: Szecessziós nyomat kisszèriàs ofszet 4
Mária és Jézus antik szentkép
Kozma Lajos: Szecessziós nyomat kisszèriàs ofszet 3
Kozma Lajos: Szecessziós nyomat kisszèriàs ofszet 2
Kozma Lajos: Szecessziós nyomat ksszèriàs ofszet
Madonna a Gyermekkel N.Sichel
Gross Arnold - Művészek kertje .
Gross Arnold - Művésztelep .
Kádas István Gilgames 1996
Hatalmas olajnyomat: II.Rákóczi Ferenc elfogatása 1703 ( Benczur Gyula műve)
Régi üveg szentkép fém keretben fém dísszel.
Tündéri kép
Színes, nagyméretű, modern absztrakt alkotás, "Fajó" jelzéssel.
Ritka Hundertwasser nyomat, vörös kerettel, 1989
Színes, modern absztrakt alkotás, "Fajó" jelzéssel.
Több mint 200 alkotás,hatalmas gyűjtemény,festmények,tusrajzok,rézkarcok,nyomatok-antik,kortárs stb.
Gross Arnold - Tordai Műterem .
A magyar nemzet dicső vértanui mártírhalálának 50 éves évfordulója alkalmából című kép
Antik miniatúra részben kagylóra festve réz kitámasztható keretben.
René Magritte stílusában, csodás, nagyméretű, jelzett, számozott nyomat. Lenyűgöző!
Reich Károly ( 1922 - 1988 ) - Vidám szüret VI.
60
60
80
100
1
2
3
4
5
7
Ugrás erre az oldalra: