Összes termék (18 tétel)
(17)
Képkeret
olajnyomat
(18 tétel)
Keresőszó: olajnyomat
Antik olajnyomat 633
Antik olajnyomat szép keretben 561
Hatalmas olajnyomat: II.Rákóczi Ferenc elfogatása 1703 ( Benczur Gyula műve)
Antik olajnyomat 713
Minőségi nyomat, 40 x 50 cm-es nagyságú, lakberendezéshez. régi olajnyomat
Minőségi nyomat, 40 x 60 cm-es nagyságú, lakberendezéshez. régi olajnyomat
Minőségi nyomat, 40 x 30 cm-es nagyságú, lakberendezéshez. régi olajnyomat
Minőségi nyomat, 50 x 100 cm-es nagyságú, lakberendezéshez. régi olajnyomat
Szignált olajnyomat 459
Ismeretlen festő (M. Sarion) - A hegy lábánál című olajnyomata – 228.
1864-es olajnyomat, kiváló állapotban, szép keretben, üveg törött
ANTIK OLAJNYOMAT a XX. század elejéről.
Antonio Ciseri festőművész – Ecce Homo című festményének hatalmas olajnyomata – 92.
Nagyméretű antik olajnyomat, kerettel együtt 82x74 cm.
KÍVÁLÓ KERETBEN OLAJ NYOMAT!
Régi, igen nagy olajnyomat ! 81 x 58 cm
Régi, igen nagy olajnyomat ! 55 x 70 cm
Petőfi a táborban - klasszikus olajnyomat