Összes termék (5 tétel)
Ékszer
orosz bross
(5 tétel)
Keresőszó: orosz bross
583T. 1 Forintról! Antik Orosz Szecessziós Briliáns (0,70 Ct) 14k arany (3,2 g) Bross, hófehér kövek
582T. 1 Forintról! Régi orosz Briliáns (1,2 Ct) kaboshon Smaragd (2 Ct) 14k Arany (5,1 g) Medál!
Nagyon szép kézzel festett Orosz bross.
Orosz jelzett borostyán és kristály medál
Valódi Orosz borostyán aranyozott /585/ bross