Összes termék (14 tétel)
Ezüst tárgy
Vallás és spiritualizmus
(8)
orosz ikon
(14 tétel)
Keresőszó: orosz ikon
NAGYON ÖREG OROSZ IKON, 3 ALAKOS
Valódi orosz ikon!
Orosz ikon az 1700-as évekből.Sárkányölő Szent György.Eredeti.Garancia.
Orosz ikon az 1800-as évekből.Eredeti.Garancia.Mária kis Jézussal és a szentekkel.
1,-Ft Antik Orosz Ikon!
Vörösréz orosz ikon, fa táblán
Régi orosz ikon fatáblán
Szebb időt is látott orosz 19.sz Ikon
Jelzett Orosz úti ikon 76gr
XVIII. SZ. VÉGE OROSZ IKON
Régi orosz ikon , Szent Miklós vésett réz borítással
Karácsonyi aukció!1ft-ról! BÁV-nál (2000 körül) vásárolt, 18. századi antik Orosz szentkép/ikon!
Szűz Mária a gyermek Krisztussal XIX. századi orosz ikon
1 Ft-ról! Antik orosz ikon! 17-18. századi olajfestmény! Mária bemutatása a templomban! Mérete