Összes termék (40 tétel)
(40)
paál
(40 tétel)
Keresőszó: paál
Antik festmény! Rp.Paál László.Szignózott!xx.század elején készülhetett..
Erdő mélyén, antik festmény, olaj karton, kerettel 37 x 45 cm, jjl.
Paál László
Paál László szignóval ellatva
Paál László
L.de.Paál
Paál Albert : Pihenő gulya - olajfestmény, 1 forintos aukción, garanciával.
Paál László "Erdő"
Paál László erdőrészlet
Paál László "Öszi erdő"
Paál László "Öszi erdő"
Paál László "Tájkép"
Paál László "Erdő belső"
Paál László "Erdő belső"
Paál László" Erdei út"
L.de Paál-Tanya...
Paál László"Erdő belső"
Paál László: Fontainebleaui erdő
Paál László - Téli táj
L. De Paál - Rőzseszedő asszony
L. De Paál - Fontainbeau-i erdő (1877)
Antik olaj festmény vászonra!!!Jelezve:L.de Paál
Paál László - Erdőrészlet
Barbizoni festő ,L De Paál szignóval: Colpachi park
Antik olaj festmény vászonra!!!!Jelezve:L.DE Paál
Antik olaj festmény vászonra!!!Jelezve:L. de Paál
Paál László (1846-1879) festmény, 14 x 22 cm, olaj karton
PAÁL LÁSZLÓ
Paál László - Kicsi ház az erdő szélén 1875 körül
Antik olaj festmény vászonra!!Jelezve:L.De Paál
Paál László Hagyatéki Bélyegzövel
Paál László - Tájkép ritkaság
Paál László
Paál László
Paál László
Paál László
Paál László
L.de. Paál olaj vászon festmény
PAÁL LÁSZLÓ