Összes termék (10 tétel)
Egyéb régiség
Gyűjtemény
(8)
Kerámia
pipatartó
(10 tétel)
Keresőszó: pipatartó
Pipatartó állvány pipákkal
Antik pipatartó, pipa tórium,
Asztali forgatható pipatartó
Antik faragott pipatartó, XIX. sz.
4 db ANTIK MÁRKA JELZETT PIPA ÉS 1 db PIPATARTÓ
Antik pipatartó pipákkal 528
Antik pipák pipatartóval 405
Régi fa pipatartó, pipatórium 13 db kisebb pipának
Réz pipatartó pipákkal 845
Gádor Pipatartó (és pipa)