Összes termék (6 tétel)
Porcelán
pompadour 1
(6 tétel)
Keresőszó: pompadour 1
1 Ft-ról! Zsolnay Pompadour II. 6 sz. süteményes/ szendvicses készlet, gyári állapotban!
1 Ft-ról! Zsolnay Pompadour II. 6 sz. kompótos készlet karácsonyra
Zsolnay pompadour 1 es 12 személyes szalvétagyűrű
ZSOLNAY POMPADOUR HATALMAS PORCELÁN TEÁS KIÖNTŐ 1,3 LITERES
Pompadour 1 Mokkáskészlet
Zsolnay 6 személyes Pompadour kávés / mokka készlet (1 sérült/javított alátéttel)