Összes termék (13 tétel)
Egyéb régiség
(7)
Gyűjtemény
Óra
Porcelán
por
(13 tétel)
Keresőszó: por
Magyar Nemzeti Ereklye 63 vármegye pora - Trianon, eredetigazolással
" AUTOMENTH" fogkrém-por kartondoboza 1930/40
Urech incablock Svájci szerkezetű 17 köves por-pára mentes német katonai antik karóra.
Pór Bertalan - Gulya (1931) jelzett, eredeti
Pór Bertalan !
Pór B.(?) - antik olajfestmény, 1 forintról, garanciával.
Német porcelán figura-porul járt síző
Pór Bertalan - Nyári tájkép
Pór Bertalan - Téli táj
Pór Bertalan - Balatonboglár 1949
Kmetty,Barcsay,Pór,Szőnyi István stb....eredeti aláírásával
Pór jelz antik festmény szép régi keretben
Pór Bertalan!