Összes termék (29 tétel)
Egyéb régiség
Otthon, háztartás kellékei
Porcelán
(23)
porcelán tároló
(29 tétel)
Keresőszó: porcelán tároló
Porcelán hattyú- tároló- tartó funkcióval
Porcelán patika tégely, tároló nagyon szép.
Ritka mintával hollóházi porcelán tégely, tároló
Antik figurális fedeles porcelán tároló
Gyógyszertári törőtégely és tároló edény 190
Kinai fajansz kétfüles, talpas tároló edény, jelzett.
ANTIK KÍNAI KÉK FEHÉR KÉZZEL FESTETT PORCELÁN TEA JAR EDÉNY TÁROLÓ
Gránit kobaltkék tároló
Antik porcelán feliratos fűszertartó készlet 331
Hummel Goebel Germany szív formájú fali porcelán tároló - fali zseb - párologtató
Antik gyógyszertári, patika porcelán tároló.
Herendi tároló
Herendi porcelán dísz tároló
KÍNAI KÉZZEL FESTETT KÉK FEHÉR PIROS TEALEVÉL TÁROLÓ PORCELÁN 2DB EGYÜTT KÍNA JAPÁN ÁZSIA GYŰJTEMÉNY
Aranyozott, pink porcelán hamutartó H&C Czechoslovakia, sohasem használt, eredeti dobozában tárolt
ANTIK, RÉGI KÍNAI KÉZZEL FESTETT SÁRKÁNY ARANYOZOTT PORCELÁN DOBOZ TÁROLÓ LÁDA KÍNA JAPÁN ÁZSIA
Porcelán baba, szoknya alá rejtett tároló dobozával
Zsolnay,1880-as évek fedeles étel,fűszer ,liszt stb tároló.Hibátlan.
Régi Kínai porcelán rizs tároló
Gránit budapesti porcelángyárból sótartó,fűszertartó, porcelán.Falra akasztható. Hibátlan.
Budapest Gránit sótartó,fűszertartó porcelán. Falra akasztható.
Herendi porcelán, nyulak vitrinben tárolt 9 cm magas
Japán porcelán füszertartó tároló
Retro csatos aromazáró tároló 2 db együtt
MINI KÍNAI ASZTALI PARAVÁN FÁBÓL ÉS PORCELÁNBÓL RÉZ ZSANÉROKKAL
Antik porcelán tároló - 18 x 18 cm. - alján gyári jelzés
"R"Gdr jelzésű poecelán cukortartó tároló hibátlan
Herendi fedeles tároló.
Tea fű tároló "Japán" kézzel festett " Jelzett "