Összes termék (24 tétel)
Ékszer
(24)
régi ezüst nyaklánc
(24 tétel)
Keresőszó: régi ezüst nyaklánc
379T.1Ft-ról Régi Magyar Pénzverős Aranyozott Ezüst 800‰ 26.6g Colié Gyönygyökkel, Kék kövekkel
Régi ezüstlánc, türkizes medállal, ajándékkal
88 cm hosszú, régi ezüstlánc
Régi ezüst rózsalánc
Régi eredeti fémjellel ellátott ezust nyaklánc eladó!Ara:28.000.-
Régi ezüst. Tibeti vagy nepáli amulett
Antik régi tibeti és nepáli réz és ezüst nyaklánc és nyakek lapislazuli és korall
Régi ezüst lánc, rózsaszál medállal
1,-Ft Régi ezüst lánc ezüst medállal
Régi peridot köves ezüst medál és lánc, karácsonyra! - 1 Ft-os aukciók!
Régi ezüst nyaklánc és csillogó köves medál - 1 Ft-os aukciók!
Régi ezüst nyaklánc szív medállal - 1 Ft-os aukciók!
Régi ezüst nyaklánc hosszú szemekből- 1 Ft-os aukciók!
Régi ezüst nyaklánc két onix kővel - 1 Ft-os aukciók!
Régi, olivin köves ezüst medál és nyaklánc - 1 Ft-os aukciók!
Régi ezüst kristály berakásos kereszt függő ezüstláncon 925-ös
KÜLÖNLEGES RÉGI ALPAKKA NYAKLÁNC EGYMÁSBA CSÚSZÓ ZÁRT SZEMEKBŐL, KIRÁLYLÁNC
Régi ezüst nyaklánc camea függővel
Meseszép, régi ezüst collier virágmotívumokkal /37,3 gr
Régi ezüstlánc sirály medállal
Csodás, régi valódi gránátokkal ékesített aranyozott ezüst m
Régi 925 ezüst ametiszt és markazit köves nyakék
Régi gyönyörű sterling ezüst virágos nyaklánc
Szép régi art deco nagy rubinköves ezüstmedál láncon 1ft NMÁ