Összes termék (2.174 tétel)
Bútor
(15)
Egyéb régiség
(39)
Ékszer
(343)
Ezüst tárgy
(66)
Fémmunka
(96)
(273)
Gyűjtemény
(60)
Játék, szabadidő
(66)
Képkeret
Kerámia
(109)
Könyv
(31)
Lámpa, csillár
(22)
Militária
(153)
Műszaki régiség
(7)
Numizmatika, Pénz, Érme
(114)
Óra
(41)
Otthon, háztartás kellékei
(35)
Porcelán
(583)
Szobor
(45)
Szőnyeg, Textil
(10)
Tükör
Üveg
(41)
Vallás és spiritualizmus
(9)
Zene
(8)
rol��
(2.174 tétel)
Keresőszó: rol��
1. oldal / 37
7kg világérme 1 Ft ról
1 FT-ról / Retró Műanyag Játékok / Régi Mechanikus Felhúzós Játék / Mókus Huszár Baba Gumikacsa
1 Ft-ról indul! Heller Andor olajfestmény! Tájkép! Mérete 40x50cm, plusz keret!
1 Ft-ról indul! Gyönyörű olajfestmény, Magas Tátra! Jelzett, ismeretlen művész! 42x60cm plusz keret!
1 Ft-ról! 6 személyes, gyönyörűséges rózsás, aranyozott, barokk porcelán teáskészlet MZ CZECHOSLOVAK
Zsolnay Török János porcelán figura 1 ft-ról
10 Ft-ról! Ritka Herendi akt! Hibátlan!
1 Ft-ról! Régi, gyönyörű virágcsokor festéssel, ismeretlen jelzésű porcelán tál
1 Ft-ról! Csodálatos Emlékkönyv 1940.
1 Ft-ról! Kalocsai kézzel hímzett terítőcsomag, díszpárnahuzattal
19. századi német porcelán kávés, kézzel festett, aranyozott, hibátlan, 1 Ft-ról
SPM német porcelán kávés csésze, aljával 19. század közepe, 1852 dátummal, hibátlan, 1 Ft-ról
1 Ft-ról! Padlásról, régi, csodaszép, minden színben pompázó, üveg kancsó/váza Muránói?
Simó Ágoston váza, 26 cm, licit 1 Ft-ról
1 Ft-ról! Csont ékszer gyűjtemény bőr/ műbőr borítású ékszeresdobozban, ékszeres ládikó, kincsesláda
Női bronz szobor, 29 cm.-s ízléses fürdő(?) erotikus női alak, 1 Ft.-ról
KIÁRUSÍTÁS! 11 jó tárgy 1.- Ft-ról!
1 Ft-ról! Régi, ébenfekete, belül színes, keleti 6 személyes kerámia teáskészlet
Schenk játék katona csomag 1 Ft rol
10ft-ról! Herendi Vívó! Hibátlan!
1 Ft-ról! Kolozsvári nagyméretű gém, (37,5 cm magas!) meseszép porcelán
1 Ft-ról! 2 db Zsolnay Furulyázó Juhász, festék lepattanással!
Alabástrom ékszeres dobozka ásvány ékszerekkel 1 Ft-ról!
1 Ft-ról indul! 1800-as PLANUM TABULARE...DIVA MARIA THERESIA.... Pozsony. Latin nyelvű, jogi könyv!
1 Ft-ról indul! 1761-es 3:1-ben!! ANALLES VETERES HUNNORUM AVARUM! Hun-magyar-avar folytonosság!
1 Ft-ról indul! 1764-es ANALLES REGVM HUNGARIAE , az Árpádházi uralkodók, I Istvántól 997-től!
Régi fém Cseh pénzek 1962-től 18db egyben. 1ft-ról Nincs minimálár!
Régi papír koronák 4db egyben. 1ft-ról Nincs minimálár!
1Ft-ról indul! Antik olajfestmény! A Medici oroszlán! Hátán autográf felirat: Vajda! Kis sérüléssel!
1 Ft-ról indul! Schey Ferenc, Asztali csendélet, Pannónia pezsgővel! Képcsarnok vállalat címkével!
1 Ft-ról indul! Victor Hugo, Összes regényei, és elbeszélései! 20 kötet, Ex Libris Láng Gézáné
1 Ft-ról indul! Antik, 9 ágú bronz csillár, alabástrom burákkal! Mitológiai jelenetes dísszel!
1 Ft-ról indul! Antik, (100-120 éves) Correggio, Jupiter és Io, másolta Steiner della Pietra Rezső
1 Ft-ról indul! Antik, bronz asztali lámpa! Nagyon szépen kidolgozott, működő állapotban! 40cm
1 Ft-ról indul! Nándory Sándor, asztali csendélet! Olajfestmény, fára festve! Jelzett!
1 Ft-ról indul! Antik, 1881es, Nemes férfi portréja! Ismeretlen festő! Gyönyörű, eredeti keretében!
1 Ft-ról! Zsolnay Oldtimer aranyozott, 4 személyes kávéskészlet
Ritka drasche porcelán nip szobor 1 ft-ról
Janáky Viktor 1 Ft- ról nincs minimál ár! iparművész hatalmas kerámia padlóváza, hibátlan, 56! cm
1 Ft-ról! 17-18. századi francia, vagy spanyol olajfestmény!!
1 Ft-ról! Antik, ezüstözött, hatalmas gyertyatartó! Barokk, szőlő díszítéssel 37cm, 650 gramm
1 Ft-ról! Ritkaság! 1710-1730 közötti énekes könyv! Johann Gottfried Webern! Két könyv egybekötve!!
1 Ft-ról! Antik fotóalbum, extra díszítéssel! Csodaszép darab! Fotók nélkül!
1 Ft-ról! Zsolnay ,,Libatömő Lány", vitrin állapotú porcelán, csodálatos élénk színű
1 Ft-ról! ZSOLNAY ,,Furulyázó fiú" porcelán, szép állapotban, 27 cm magas
1 Ft-ról, minimálár nélkül! Szentmiklóssy M. Sándor olajfestmény, Kastélyudvar... Jelzett!
1 Ft-ról minimálár nélkül! Horváth Erzsébet festőművész munkája! Kék ruhás nő!
1 Ft-ról minimálár nélkül! 19. Századi tájkép, Pintér A. Jelzéssel! Olajfestmény
1 Ft-ról minimálár nélkül! 19. századi falusi utcakép! Olajfestmény! Párja is megvásárolható!
1 Ft-ról minimálár nélkül! 19. századi falusi utcakép állatokkal, és egy alakkal! Olajfestmény
1 Ft-ról, minimálár nélkül! Diener Dénes Rudolf, virágcsendélet! Jelezve jobbra lent: Diener..
1 Ft-ról, minimálár nélkül! Antik, brutálisan szép fotóalbum, 19/20 század! Fotók nélkül!
1 Ft-ról, minimálár nélkül! Extra ritka Zsolnay kiöntő! 1860/70es évek, nagyon ritka katicabogaras!
1 Ft-ról, minimálár nélkül! Ezüst peremes, gyönyörűen csiszolt kristály váza! Magassága 19cm!
Dunakanyar 1ft-ról!!---Kárpáthy Jenő
Zsolnay kulacs KÖRPECSÉTES Nikelszky Géza dekorjával 1Ft-ról NMÁ
Kovács Margit sötétzöld Kóristalány 16cm 1FT-ról NMÁ
Kovács Margit világoszöld Kóristalány 14cm 1FT-ról NMÁ
60
60
80
100
1
2
3
4
5
37
Ugrás erre az oldalra: