Összes termék (14 tétel)
Bútor
Egyéb régiség
Otthon, háztartás kellékei
Szőnyeg, Textil
sarok
(14 tétel)
Keresőszó: sarok
Ólom üveg betétes fa sarok szekrény ritka szép darab.
Régi öntöttvas cipész szerszám: üllő, sarkazó, talpaló
Antik sarok fali konzol szobortartó.
Álomszép Kinai festett fali lakk fa sarok polc tündéri darab.
A Várhegy a Városmajor felől, akvarell festmény, méret jelezve! A festmény csak a sarkainál rögzítet
Antik fém szerszámok - industrial design- falra, nappaliba,sarokba ..stb- 1 forintról, garanciával!
Szecessziós sarok könyvszekrény vitrin
Öreg baba, a szemei a fejében lehetnek, és kopott a sarka, pedig nem múmia, a rúzsa virít!
Pólya Tibor "Vadászok"
Ritka ónémet egykaros jobbos és balos sarok szalon fotel és 2 db szalon szék együtt
Angol madeira sarkaiban pókos riselèssel
PVjelzésű FRANCIA KÁRTYA, ARANYOZOTT sarokkal
Sarok vitrin!