Összes termék (28 tétel)
Bútor
(17)
(9)
Militária
Szőnyeg, Textil
szalon ��ra
(28 tétel)
Keresőszó: szalon ��ra
Antik ovális szalon asztal, dohányzó asztal
Art -Deco stílusú intarziás szalon asztal
1904 M, zsinórgerinces, szalon penge
Mayer Alajos ( 1878 - 1953 ) SZARVASBIKÁK HARCA ! IGAZI VADÁSZ SZALON KÉP !
XX. sz. eleje : A MŰGYŰJTŐ SZALONJA / ENTERIŐR FESTMÉNYEKKEL !
Szalon asztal, shabby chic stílusban
Budai Sándor(1891-1973) - 1 Ft!!! 1925, Hatalmas és gyönyörű, eredeti olajfestmény, Nemzeti Szalon
Króm vázas Retro, Bauhaus, art deco szalon garnitúra, 2db szék, 2 db fotel, ágyazható kanapé
Varázslatos antik festményen festett porcelánok, teás szett szalonban
Különleges díszes szalon asztal
Faragott, fa konzolasztal, szalon asztal, tv asztal. Lakkozott. Fotók szerinti állapotban.
Kézi csomózású Isparta szalon szőnyeg. 355x248cm. Alkudható!
EREDETI Ágoston Vencel akvarell FESTMÉNY kép kiállítva a NEMZETI SZALONBAN
Barok faragott lap aranyozott hárs szalon garnitúra
Ünnepi szalonban
Ritka ónémet egykaros jobbos és balos sarok szalon fotel és 2 db szalon szék együtt
Korda Béla : " .Hortobágyon " 1932,olaj/vászon,Nemzeti Szalon,1 Ft,Nincs minimálár!
Gyönyörű Antik Neobarokk étkező vagy szalon asztal .
Neobarokk szalon asztal.Dúsan faragott íves elejű.Fából.
Empire szalon garnitúra eredeti 6 db- os felújított.
Gyoroki Pál(1900k.-1972)Nő nyakékkel.1940 körül.Nemzeti szalonban kiállítva.
Antik íróasztal szék,szalon szék.Szecessziós.Kifogástalan állaptban.
Barokk 4 részes szalon garnitúrta eladó
Neobarokk szalon asztal
Fehér szalon asztal
Art -Deco kerek szalon asztal
Kopeczky Raul NEMZETI SZALON bank kiállítást tavasz című fes
Hatalmas méretű szalon tükör antik arany blondel keretben