Összes termék (12 tétel)
Bútor
Egyéb régiség
Fémmunka
Otthon, háztartás kellékei
Porcelán
Sport, szabadidő
Szobor
szarv
(12 tétel)
Keresőszó: szarv
Marha szarvak dísznek
Mid century szarv gém / Retró / Régi / 32 cm
Szürkemarha szarv, 1899-ből,46cm. réz díszítménnyel, gravírozott, tetején sas.
Díszített marha szarv
Antik szarvból faragott vadász jelenetes tartó 239
Régi szarv
Vintage loft fogas ruhafogas tülök szarv
fémműves vésett díszített ivókürt vagy szarv vagy nem tudom mi falidísz volt nálunk KIÁRUSÍTÁS
Jelzett, Herendi, Toldi a bikával szobor. Talapzat és szarv sérült.
Muflon szarvak,agancsok.Nagyméretű.Kreatív célokra.
Szürkemarha szarvból készült fogas.Nagyméretű.
Marha tülök v. szarv