Összes termék (14 tétel)
Fémmunka
Gyűjtemény
Kerámia
Könyv
Numizmatika, Pénz, Érme
Otthon, háztartás kellékei
Üveg
szombathely
(14 tétel)
Keresőszó: szombathely
Mid Century Magyarszombatfai Kerámia Váza / Retró váza Szombathely
Szombathely térkép 1942
Szombathely .
Szombathely, Kálvária villamossal, levelező lap
Szombathelyi csorgatott mázas kerámia pálinkás készlet
Szombathely, Zsinagóga. 1912. Postán futott
Retro kerámia váza - vörös és fekete - jelzett Magyarszombatfa kerámia, Szombathely
A világ építészete. BP.1994. 240.l.Fűzött kemény papírkötés .Sok fotóval SZOMBATHELYEN
Régi üveg Szombathely
MADRIGÁL színes rézkarc. SZILÁGYI IMRE Több díjat nyert SZOMBATHELYEN
A. Tóth Sándor Emlékkiállítása 1994. Szombathely.
Antik Réz Pecsét "Hoffman Sándor Szombathely"
Szombathelyi emlék plakett
Szombathely 1914