Összes termék (74 tétel)
Egyéb régiség
Fémmunka
(28)
Gyűjtemény
(14)
(11)
Kerámia
Könyv
Numizmatika, Pénz, Érme
Otthon, háztartás kellékei
Porcelán
Vallás és spiritualizmus
templom
(74 tétel)
Keresőszó: templom
1. oldal / 2
1 Ft-ról! Antik orosz ikon! 17-18. századi olajfestmény! Mária bemutatása a templomban! Mérete
Evangélikus templomok 829
Tájkép ( osztrák ?) kéttornyú templommal
Iskola templom sorsjegy , Dr Rótt Nándor támogatásával .
Karácsonyi hangulat világítás kerámia templom vezetékes 33x20cm.szépséges hibátlan újszerű
1,-Ft Meseszép Egyházi templomi gyertyatartók párban
1 ft os aukció. Antik Templom ábrázolás, 1900 as évek.
Szignált Mátyás templom rézkarc 327
Tilles Béla : Falusi táj templommal Akvarell
Templomi persely
Csepel Római katolikus templom, Schwarcz A. és Szaksz I-né kiadása, levelező lap
Kolozsvár Evangélikus református templom levelező lap
Antik egyházi, templomi oltár, ereklyetartó
Balogh Margit ( 1898 - 1965 ) , Szeged belvárosi templom című grafikája 1922-ből .
Debrecen, Árpád-téri ref. templom. 7079 sz. cca. 1907
Ifj. Benedek Jenő ( 1939-2019 ) , Templom domb című festménye .
Gráber Margit ( 1895 - 1993 ) . Katedrális vagy templom ?, képe .
Fajsz, Róm. kath. templom, stb. 1940. Postán futott. A képen látható állapotban
Piri Kálmán (1908-1983) Templom tér c. olaj-vászon alkotása, keretben. Mestere Glatz Oszkár. Jelzett
Edvi Illés Aladár (1870-1958) Nagybányai templom, akvarell papíron, Julian növendék, szignózott
Kléh János (1881-1919)-Szolnok,Tisza part, templommal, eredeti olajfestmény.
729T. 1 Forintról! 14k Arany (0,5 g) Salamon szigeteki 1 $ , 2013-as, Artemisz Temploma
Hóbor János, 1995. festmény, Budapest, Szent Flórián templom, olaj vászon, kerettel: 46 x 65 cm
Antik templomi oltár gyertyatartó öntöttvas 45 cm
Herendi nagyon ritka debreceni nagy templomos tálca 751
Belvárosi Templom Akvarell Festmény
Benyó Ildikó (1946-2011) A Tatai Templom
Skicc/rajz Mátyás-Templom és Halászbástya, együtt egy gyönyörű keretben MÁSOLAT
Ismeretlen : Templom
SCHOLZ Erik (1926-1995) festmény, KÉPCSARNOKOS, olaj farost, kerettel 56 x 76 cm, jjl. Scholz
Méhész Tamás , Távoli templom
Viasz fogadalmi emlék, kegytárgy, karácsonyi dísz, Szűz Mária kis Jézussal és templommal
Élesdy István rézkarc. Mátyás templom.
Újhelyi Gábor "Öreganyám templomba megy" EREDETI alkotás 32x47-s tempera,. karton
Major István - A barnagi templom
Üdvözlet Párkány-Nánáról Rom. kath. templom
Mersits Piroska - Templom - eredeti alkotás, teljeskörű garanciával - 1 forintról.
Mátyás templom tetőcserép!
B - 026 Posta tiszta Szeged Fogadalmi templom (Weinstock fotó)
JELZETT FESTMÉNY: Templom előtt
Templom (?) I (?) sor (?) 14 darab magyar bélyeg lot KIÁRUSÍTÁS 1 forintról
régi képeslap Anglia templom nem futott KIÁRUSÍTÁS 1 forintról
Üdvözlet Szolnokról Templom utca futott képeslap Szolnoki bélyegzéssel
HA STIMMEL AZ INFORMÁCIÓM,TEMPLOMBÓL SZÁRMAZIK
Templomi fűstölő
Hamburg Szent Pál templom kikötő Deutsche Reich képeslap Germánia bélyeg DR KIÁRUSÍTÁS 1 forintról
kb 50 darab Magyar régi bélyeg Horthy gyász Templom Szent Korona lot tétel 1 forintról KIÁRUSÍTÁS
19. századi templomi ostyasütő
3db!19. századi, eredeti templomi oszlop/posztamens! Fellelt, kizárólag tisztított állapotban! 88cm!
Városképes templomos retro falitányér - iparnűvész kerámia
Lossonczy Tamás (Templomban )
Mohy Sándor : Erdélyi templom - olajfestmény 1 forintról!
Pálfalvy rézkarc-Mátyás templom
herendi Szeged Fogadalmi templom tálka, kézzel festett
Telepy Károly : Tátrai táj, falusi templommal(?) -olajfestmény, 1 forintról, garanciával!
Templomi váza 10 ft-ról
Háry Gyula"Templom oldal"
Kerámia templomot ábrázoló falikép akasztható 22x13x2 cm. hibátlan.
Távoli templom. 30x40 cm-es kép. Károlyfi Zsófia alkotása, most kedvező áron. Vidéki béke és hit.
60
60
80
100
1
2
Ugrás erre az oldalra: