Összes termék (83 tétel)
Egyéb régiség
Ékszer
(42)
Ezüst tárgy
Fémmunka
Gyűjtemény
Könyv
Porcelán
Szobor
(7)
Szőnyeg, Textil
Vallás és spiritualizmus
tibet
(83 tétel)
Keresőszó: tibet
1. oldal / 2
Tibeti sárkány, kehellyel
Antik tibeti festmény
RÉGI TIBETI NEPÁLI NAGY FALI BUDDHA THANGKA TARA KWAN YIN - TIBET NEPÁL AUKCIÓN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ANTIK KÉZMŰVES EZÜST VERETES RÉZ TIBETI NEPÁLI SÁRKÁNYOS KANNA KANCSÓ - KÍNA TIBET NEPÁL - AUKCIÓN!!
Jelzett tibeti/nepáli ezust karperec karkoto Tibet Nepál
ezüst karperec Nepal tibeti 6 db egyben
Antik Régi aranyozott fém tibeti amulett medál Nepál nepáli
TIBETI NEPÁLI ARANYSZÁLLAL ÁTSZŐTT SELYEMSZERŰ FALI SZŐTTES BUDDHA KWAN YIN NEPÁL TIBET
KÍNAI SÁRKÁNY ÉS FŐNIX MADÁR KOZMIKUS HARCA JELZETT EZÜST NAGY KARPEREC KARKÖTŐ KARLÁNC TIBET NEPÁL
TIBETI NEPÁLI BUDDHA BUDDHISTA NAGY THANGKA SELYEM VÁSZONRA
TIBETI NEPÁLI SELYEM SZATÉN FALI HANGING BUDDHA BUDDHISTA THANGKA
BAMBUSZ FORMÁJÚ TIBETI NEPÁLI 999 JELZÉSŰ EZÜST KARPEREC KARLÁNC
TIBETI EZŰST SÁRKÁNYOS RITUÁLIS KIS TÁNYÉR NEPÁL KÍNAI TIBET
Régi ezüst. Tibeti vagy nepáli amulett
Nagy tibeti nepáli kínai thangka vászon festés Buddha. Bölcs
Régi Tibeti Pipa
Antik régi tibeti és nepáli réz és ezüst nyaklánc és nyakek lapislazuli és korall
Tibeti ezüst gyűrű
NAGY BRUTALISTA TIBETI NEPÁLI EZÜST GYŰRŰ
Régi tibeti nepáli vászon thangka
Antik regi kinai tibeti nepali ezust karperec kezmuves faragott jelzett kinai japan
TIBETI KÍNAI NEPÁLI FARAGOTT EZÜST TÁNYÉR TÁNYÉRKA KÍNA JAPÁN ÁZSIA
TIBETI NEPÁLI KÍNAI ÁSVÁNY KRISTÁLY MALA NYAKLÁNC ÉS BUDDHISTA KARPEREC KARLÁNC
TIBETI NEPÁLI FARAGOTT TÜRKIZ KŐ KOPONYA TIBET NEPÁL
ANTIK RÉGI KÍNAI TIBETI NEPÁLI EZÜST KARPEREC KÉZMŰVES FARAGOTT JELZETT KÍNA JAPÁN
Régi buddha buddhista nagy festtet vaszon nyomtatas nepal tibet kinai keleti fali kep
RÉGI BUDDHA BUDDHISTA NAGY FESTETT VÁSZON NYOMTATÁS NEPÁL TIBET KÍNA KELETI FALI KÉP
BUDDHISTA BUDDHA ARANYSZÁLLAL SZŐTT FALI SZŐTTES THANGKA TIBET TIBETI
TIBETI VAGY KÍNAI PRÉSELT BOROSTYÁN KARKÖTŐ ÁZSIA KELETI ÁZSIAI
ANTIK RÉGI KÉZZEL CSOMÓZOTT KÉZI CSOMÓZÁSÚ TIBETI/NEPÁLI/KÍNAI GYAPJÚ SZŐNYEG
Csögyam Trungpa - Tibetben születtem
Antik régi szép tibeti tigris.
TIBETI NEPÁLI THANGKA BUDDHA KWAN YIN NAGY FALI VÁSZON KÉP TIBET NEPÁL KÍNA JAPÁN ÁZSIA BUDDHISTA
KÍNAI TIBETI NEPÁLI BUDDHISTA BÖLCS SZOBOR FIGURA FA TALPON KÍNA JAPÁN TIBET
RÉGI KÍNAI OR TIBETI BRONZ BUDDHA SZOBOR FIGURA KÍNA JAPÁN NEPÁL TIBET CHINESE BRONZE BUDDHA STATUE
Tibeti jellegű karkötő
KÍNAI RÉZ VAGY BRONZ BUDDHISTA BUDDHA SZOBOR FIGURA, KÍNA JAPÁN, NEPÁL TIBET CHINESE BUDDHA BRONSE
TIBETI NEPÁLI SELYEM ÉS PAPÍR THANGKA TANGKA HANGING FALI BUDDHA BUDDHISTA
KOBALTKÉK MÁZAS KÍNAI VAGY TIBETI PORCELÁN BUDDHA SZOBOR KÍNA JAPÁN ÁZSIA - AUKCIÓN CSAK 2 NAPIG!!
RÉGI KÍNAI VAGY TIBETI NEPÁLI BRONZ BUDDHA SZOBOR, KÍNA JAPÁN TIBET NEPÁL CSAK 2 NAPIG AUKCIÓN!
Tibeti jellegű karkötő
Tibeti jellegű karkötő
Tibeti ezüst ékszer tartó
VINTAGE THANGKA BUDDHA BUDDHISTA NYOMAT TIBET/KÍNA 20 SZÁZAD
Tibeti ezüst karkötő valódi türkizzel
KÍNAI/TIBETI ÁSVÁNY GYÖNGY, MEDÁL VAGY AMULETT, KÍNA/TIBET/NEPÁL 20 SZÁZAD
Tibeti jellegű kézműves által készített karkötő
Kézműves kövekkel díszítet tibeti karkötő
VALÓDI, 100% TERMÉSZETES NAGY MÉRETŰ TIBETI TÜRKIZ DRÁGAKŐ 51,95ct!!
Tibeti ezüst amulett
Eladó Patkó Imre által írt Tibet című könyv
Kézi csomózású tibeti sárkány motívumos szőnyeg.
Szivárványos tibeti ezüst jin-jang fülbevaló pár
Új!!Tibeti ezüst szett
Tibeti kézzel készített ezüst fülbevaló vörös korall
60
60
80
100
1
2
Ugrás erre az oldalra: