Összes termék (54 tétel)
Fémmunka
(40)
Gyűjtemény
(7)
Kerámia
Porcelán
tihany
(54 tétel)
Keresőszó: tihany
Mészáros Magdolna festmény: "Tihany" olaj, kortárs festmény
Barth Lídia Tihany jelzett kék-fehér mintás madárkás kézműves falitányér
BENKE GÁBOR TIHANY
Grafika keretben - Tihanyi János Lajos (Iza R)
Modern stílusú utcakép festmény, "Tihanyi" jelzéssel.
Hadamcsik Mária, Tihanyiné - Váza
Huber József 1943-?: Tihany GARANTÁLTAN EREDETI
Tihany felé- Kortárs impresszió
1,-Ft Tóth Pál Zsuzsa Tihanyi Apátság Balaton
Számomra ismeretlen alkotó munkája, Tihanyi látkép, akvarell-karton, jelzett, keretben.
LICITEN ! CSODASZÉP GARANTÁLTAN EREDETI TIHANYI JÁNOS LAJOS / 1892-1957 / ÉLETKÉP
Fordulás Tihanynál c . olajfestmény
Tihany felé c. Balatonos festmény Papp Tünde kortárs
BALATON TIHANY LÁTKÉPE ... OLAJ VÁSZON FESTMÉNY !
TIHANyi vitorlások ... impresszionista festmény
TIHANY UTÁN - festőkéses technikával-i,presszionista festmény
Gulyás Jenő: Tihanyban
Pleidell János - Tihany című festménye
Réti Mátyás : Tihany linóleummetszet
Drasche Art Deco - Retro porcelánok Balaton Harkány Tihany Budapest 1 forintos aukció!
Tihanyi L.szignós festmény, olaj, karton, zömök, csodás fakeretben, 41,5x55,5 cm fészekméret
Tihanyi Lajos szignós akvarell festmény, azt hiszem a Gellért hegyről...méret jelezve!
Szignált festmény Jeruzsálemi utca Tihanyi ?
Pleidell János jelzésű Tihany című festmény
"Tihany" feliratú falra is rakható...kerámia tányér
RÉZKARC GYŰJTŐK FIGYELEM!! Csurgói Máté Lajos - Tihanyi dombok rézkarc 1 Ft-ról
Tihanyi János Lajos 946 jelzéssel csendélet
74x100, Tihanyi szignóval, olaj, vászon, kis szakadás, keret 90%-os
Őszi erdő
*Ba - 026 Balatont kedvelőknek: Tihany - látkép
Balatoni emlék - Tihany - falidísz - öntvény - fél kg. - 19 cm.
BA - - - 004 A Balaton vidék kedvelőinek: Tihany - látkép
Farkasházy Miklós : Tihanyi belső-tó (talán...?) - keretezett és gyönyörű - 1 forintos aukción!
Tihanyi Lajos szignóval "Életkép"
Boldizsár ceruzarajz /Balaton -Tihany/
Vaszary János Tihany 1926 - antik festmény, 1 forintról, garanciával.
Tihanyi Lajos"Absztrakt"
Tihanyi Lajos jelzéssel
Tihanyi Lajos "Absztrakt"
Tihanyi Lajos"Absztrakt"
"Boldizsár István- Tihany" - meseszép, antik keretben, 1 forintról, garanciával!
Tihanyi Lajos"Absztrakt"
Tihanyi Lajos: Ülő akt
BASCH ÁRPÁD: Tihany
Tihanyi apátság. ( rézkarc )
Conrad Gyula Balaton tihany az 1940-es években. Jegyzett festő
Tihanyi Lajos pasztell 1 Ft-ról
Dudás Jenő "Tihanyi konda".
Antik olaj festmény vászonra!!!!Jelezve:Tihanyi János Lajos
Tihanyi Lajos: Nagybányai tájkép a Keresztheggyel
Faluvége (Tihanyi Lajos 1917)