Összes termék (9 tétel)
(9)
tihanyi jános
(9 tétel)
Keresőszó: tihanyi jános
Grafika keretben - Tihanyi János Lajos (Iza R)
Tihanyi János Lajos (1892-1957) Falusi életkép című olaj-vászon alkotása, keretben. Iványi tanítvány
LICITEN ! CSODASZÉP GARANTÁLTAN EREDETI TIHANYI JÁNOS LAJOS / 1892-1957 / ÉLETKÉP
Pleidell János - Tihany című festménye
Pleidell János jelzésű Tihany című festmény
Tihanyi János Lajos 946 jelzéssel csendélet
Őszi erdő
Vaszary János Tihany 1926 - antik festmény, 1 forintról, garanciával.
Antik olaj festmény vászonra!!!!Jelezve:Tihanyi János Lajos