Összes termék (9 tétel)
Ékszer
Numizmatika, Pénz, Érme
Óra
tiszti lánc
(9 tétel)
Keresőszó: tiszti lánc
2db ezust tiszti lánc eredeti állapotban eladó!Ara:20.000.-/2db
519T. 1 Forintról! Antik ezüst (13,8 g) tiszti Zsebóra lánc, Iránytűvel, 14 cm!
515T. 1 Forintról! Antik ezüst (84 g) vadász és sport tiszti lánc.
14kr aranyból készült tiszti lánc elafó!Ara:154.000.-
EZÜST OMEGA GRAND PRIX 1900 PORCELÁN SZÁMLAPOS ZSEBÓRA + ACÉL VÉDŐ TOK ,TISZTI LÁNC
1 Forintról kopejka "füzér"
Jelzett vastagon aranyozott antik tiszti zsebóra lánc
Ezüst zsebóra lánc.Tiszti lánc.173gramm.Gyönyörű darab.
Katonai ezüst tiszti zsebóra lánc.