Összes termék (41 tétel)
Ékszer
(41)
trifari
(41 tétel)
Keresőszó: trifari
Ritka Crown TRIFARI New York 1950's 18kt aranyozott Nyaklánc
Crown TRIFARI ezüst tónusú jelzett Nyaklánc
Vintage Trifari aranyozott fülbevaló
TRIFARI New York 1970's arany Nyaklánc
Trifari1940-es évek Crown Trifari bross strasszköves tű
Retro fülbevaló pár - aranyszínű, piros zománccal - Trifari / Monet design újragondolva
Szép régi Trifari bross.
Retro Trifari aranyozott nyaklánc
Eredeti Trifari kitűző
Trifari1940-es évek Crown Trifari bross Virágkosár strasszköves tűs könyvdarab
TRIFARI 1970-80 kollié nyaklánc arany fekete zománc kristály
Vintage klipsz fülbevaló 6 pár egyben Trifari Monet, jelzetlen
TRIFARI KLIPSZ
Crown Trifari vintage bross
Trifari márkájú vintage brosstű, nagy méret
Aranyozott TRIFARI márkájú kitűző (201220)
Trifari klipsz
Trifari nyakék
Aranyozott Trifari bross
TRIFARI-jelzett BROSS,a híres amerikai divatcég egyik darabja kb az 1950-es évekből
Trifari fülbevaló fekete zománccal és csiszolt hegyi kristályokkal díszítve, Új!
Trifari aranyozott beszúrós fülbevaló
Jelzett, Trifari ezüst színű karkötő
TRIFARI ezüst színes kristályköves klipszes fülbevaló
Trifari nyaklánc a 70-es évekből, jelzett
Jelzett Trifari bross, kitűző
Clip Mates TRIFARI bross pár
Trifari klipsz fülbevaló
egyedi használatlan új TRIFARI fülbevaló pár USA magánimport
Eredeti trifari márkájú ékszer szett
Régi TRIFARI arany színű bross
Antik Gyulytoi Szignalt Crown Trifari Elefant Bross
Eredeti trifari márkájú bross
Régi trifari márkájú bross
Vintage Trifari bross
Meseszép régi Trifari valódi aranyozott karkötő
Ritkaság! régi elegáns Trifari kollié
Trifari stílusú retro fehér gyöngyös klipsz
Régi híres TRIFARI klipsz 1950-es évekből