Összes termék (22 tétel)
(22)
turmayer
(22 tétel)
Keresőszó: turmayer
Turmayer Sándor olajvászon ,,Utcakép''
Turmayer Sándor: Erdőben - impresszionista olajfestmény
TURMAYER SÁNDOR: Budai rakpart.
GARANTÁLTAN EREDETI TURMAYER SÁNDOR / 1879-1953 / FESTMÉNY : UTCARÉSZLET
Turmayer Sándor
Turmayer Sándor (1879-1953) Tabán 50x60cm Olaj Vászon Városkép Rácváros Budai Vár Ortodox Templom
Ritkaság!! Turmayer Sándor (1879-1953) festménye, Turay Ida portre!
Turmayer Sándor (1879 - 1953) Reggel a tükör előtt c . olajfestménye 65x55cm EREDETI GARANCIÁVAL !
Turmayer Sándor Tabáni részlet
Turmayer Sándor ( 1879-1953 ) IMPRESSZIONISTA STÍLUSBAN A HAJÓGYÁR BUDAPEST !!! OLAJ VÁSZON !!!
Turmayer Sándor
GARANTÁLTAN EREDETI Turmayer Sándor / 1879-1953/ KÉP : MONREALE KASTÉLY 1922
Turmayer Sándor : Napsütötte templom. Akvarell papír
TURMAYER SÁNDOR
Varró lány olaj-vászon Turmayer Sándor XX.század eleje 37x47 cm
Turmayer Sándor (1879 - 1953) Velence c . olajfestménye 65x55cm EREDETI GARANCIÁVAL !!
Turmayer Sándor (1879 - 1953) Tabán Hadnagy u. c. olajfestménye EREDETI GARANCIÁVAL !!
TURMAYER SÁNDOR
Turmayer Sándor: Régi ritka egyházi festmény -kegyhely-
turmayer sandor budai varreszlet
Női akt - Turmayer Sándor
Turmayer Sándor, Tabán