Összes termék (7 tétel)
Porcelán
tyúkudvar
(7 tétel)
Keresőszó: tyúkudvar
Zsolnay Sinkó tyúkudvar 448
1,-Ft Hibátlan Zsolnay tyúkudvar
Tyúkudvar (Zsolnay)
Erdődy Viktor (?) Tyúkudvar című alkotása, olaj-karton, jelzett, keretben.
Szórádi I.: Tyúkudvar című, olaj-karton festménye. Nagy méretű. Jelzett.
1,-Ft Meseszép tyúkudvaros olajfestmény,hibátlan keretben!Eredetiségére garancia van.
Zsolnay tyúkudvar.Szobor.Sinkó András tervei alapján.Antik.