Összes termék (6 tétel)
Gyűjtemény
vidovszky
(6 tétel)
Keresőszó: vidovszky
Vidovszky Béla aláírással olajfestmény
Vidovszky Béla (1883 - 1973) - híres magyar festő
Vidovszky Béla - Kis tó Tatán
Vidovszky Béla (1883-1973) Enteriőr című, olaj-vászon festménye. Ferenczy Károly tanítványa
Vidovszky Béla olajfestmény
Vidovszky Béla (1883 - 1973)Duna.Olaj vászon festmény.GARANCIÁVAL.Csúnya keretben.