Összes termék (34 tétel)
Bútor
Ezüst tárgy
(18)
Gyűjtemény
Kerámia
Könyv
Szobor
Üveg
viktor
(34 tétel)
Keresőszó: viktor
Remete lak c. festmény - Viktorin
Janáky Viktor kerámia falitál
11 kötet egyben eladó a Rákosi Viktor (Sipulusz) munkái sorozatból. Gottermayer kötés!
Janáky Viktor 1 Ft- ról nincs minimál ár! iparművész hatalmas kerámia padlóváza, hibátlan, 56! cm
Madarász Viktor (1830-1917): Kisfaludy Károly arcképe kartonra kasírozott vászon olajfestmény
Tardos - Krenner Viktor: hibátlan akvarell, blondell keretben, 48 cm
Erdődy Viktor : Hazafelé
Schmidt Viktor díszpohár
Olgyai Viktor
Olgyai Viktor (1870-1929) Erdőbelső
Erdődy Viktor (?) Tyúkudvar című alkotása, olaj-karton, jelzett, keretben.
Janáky Viktor korai műve állatalakos kerámia malac 1957-es
Tardos Krenner Viktor: Faun és nimfák a parton 1897
KASSAI VARGA VIKTOR EREDETI FESTMÉNYE
Erdei Viktor(Epstein Győző)(1879-1945)-eredeti antik olajfestménye,garanciával, 1 forintról!
Vasarely Viktor Kompozíció
Viktorian szekreter
Endődy Viktor tájképe .
Viktor Vasarely egyedileg filctollal aláírt kompozíciója, keretezett azonnal falra akasztható!!
"Schmidt Viktor és fiai Budapest" üveg pohár tetővel
Szabó L. Viktor eredeti festménye 159
Régi fotó Viktor Emanuel , az első olasz király
Janáky Viktor falitányérok (3 db egyben)
Madarász Viktor"Portré"
Belányi Viktor eredeti festménye.Mezei csokor.Számla,garancia.
Orbán Viktor kerámia szobor karikatúra.
Orbán Viktor kerámia mellszobor.Karikatúra.
Antik ezüst orosz Moszkva,1878 Viktor Szavinkov próbamester NINCS MIN ÁR!
Belányi Viktor "Virágcsendélet".1ft-os aukció.
Rákosi Viktor - Korhadt fakeresztek RITKA! Akár 1 ft-ért!
Festmény Leitgeb Viktor
Festmény Leitgeb Viktor
Festmény Leitgeb Viktor