Összes termék (24 tétel)
Egyéb régiség
Fémmunka
Játék, szabadidő
Lámpa, csillár
(10)
Óra
(7)
Otthon, háztartás kellékei
Tükör
vintage asztal
(24 tétel)
Keresőszó: vintage asztal
Régi vintage loft asztali lámpa gyönyörű üveg búrával.
Vintage JUNGHANS asztali óra
Vintage Junghans Asztali Óra / Század közepi Német Ébresztőóra / Mechanikus / Retró / Régi
Pair of vintage/modern lamps
Vintage skandináv design sárga asztali lámpa az 1960-as évekből
Vintage Gomba asztali láma
Rex asztal
Rhythm Bell&Music japán vintage óra
Vintage MOM Asztali Óra / Század közepi Magyar Ébresztőóra / Mechanikus / Retró / Régi / Piros
Vintage WMF Ikora ezüstözött asztali, morzsalapát és kefe
Hódmezővásárhelyi SPACE AGE RETRO LOFT VINTAGE LÁMPA
Vintage Kopp Asztali Óra / Század közepi Német Ébresztőóra / Mechanikus / Retró / Régi
Vintage Hermle Forgóingás Óra / Század közepi Német / Quartz / Retró / Régi
VINTAGE/RETRO HANGULATLÁMPA HÓDMEZŐVÁSÁRHELY 36cm különleges PRÉSELT-ÜVEG BÚRA
VINTAGE/RETRO HANGULATLÁMPA LENGYEL 32cm különleges KALCONIT-ÜVEG BÚRA
ART DECO / VINTAGE OLASZ HANGULATLÁMPA 37cmmagas--- VASTAG ÜVEG BÚRA
Vintage 1960 réz asztali gyertyatartók 6 db
Vintage anticolt éjjeli lámpa
Vintage jelzett asztali öngyújtó, krómozott réz, bordázott,
Karácsonyi akció! Vintage Markslöjd adventi lámpa a skandináv design kedvelőinek
Régi lemezjáték, jégkorong, asztali játék - retro - vintage
vintage asztali óra
Vintage / Antik arany színű asztali tükör
Vintage asztali pipere tükör