Összes termék (10 tétel)
Ékszer
Ezüst tárgy
Fémmunka
Kerámia
Lámpa, csillár
Numizmatika, Pénz, Érme
Üveg
wiener
(10 tétel)
Keresőszó: wiener
Wiener Philharmonic Münzen érme euro
Antik, art déco üvegváza (Wiener Werkstätte, 1910-1920)
OSZTRÁK WIENER WERKSTATTE ? SZIGNÁLT JUGENDSTIL RÉZKARC
Eredeti WIENER EMAILMANUFAKTUR Korai Michaela Frey szélesebb szecessziós tűzzománc karperec karkötő
Aki kapja, marja! Wiener kunst kerámia art deco lámpa a 60-as évekből
2 db Wiener keramik design figura Carli Bauer-től.
Wiener werkstatte asztali kináló Cseh-Osterich 1910 körül
Ezüstözött Art Deco doboz WW Wiener Werkstatte jelzessel "JH" Josef Hofman tervezői jeggyel
Wiener Werkstätte jelzett fantasztikus kínáló, ajánlott meghallgatom
Wiener Werkstätte újság tartó