Összes termék (111 tétel)
Bútor
Egyéb régiség
Ezüst tárgy
Fémmunka
(32)
Gyűjtemény
Kerámia
(10)
Könyv
Militária
Óra
Otthon, háztartás kellékei
Porcelán
(30)
Szobor
Szőnyeg, Textil
Üveg
Vallás és spiritualizmus
(7)
xix
(111 tétel)
Keresőszó: xix
1. oldal / 2
R.Ditmar Wien XIX. század végi szecessziós petróleumlámpa
Szűz Mária a gyermek Krisztussal XIX. századi orosz ikon
1,-Ft Antik Jambiya arab perzsa Szíria Marokkó berber tőr ezüst rátétes réz kés fegyver XIX. sz.
Három részes Angol antik asztalközép,kézzel festett,,,,,XIX,század közepe,Most minimál ár nélkül,,
Biblia Sacra, antik(XIX. sz.) szlovák nyelvű biblia
Hatalmas nèprajzi lakodalmas fazèk XIX.Sz vège
Antik XIX. századi Limoges-i porcelán tojás,bonbonier
1 Ft-ról Osztrák olaj-vászon tájkép XIX. sz.
Vízparti tájkép a XIX. századból .
XIX századi festő: Az élet fonala
1,-Ft Antik XIX.századi bokály
Japán lakktálca XIX. század vágéről
Virágcsendélet a XIX . századból , jelzett .
Az óhitűek keresztrefeszítése. Körülbelül a XIX. század közepe.
Zsolnay szilke a XIX. századból.
Mongol tsakli szentkép fehér tara XIX. század
Szent Miklós üvegikon XIX. század fa keretben
Óriási Olvasó a XIX. századból - Máriafüzér - Rózsafüzér
XIX.századi népi kelengyeláda
XIX századi Magyar Népi Csikóbőrös vers idézetes nemzeti színű fa kulacs
XIX. századi FA PATIKATÉGELY - 15x8.5cm Cynae Flos (cinae flos)
XIX. századi FA PATIKATÉGELY - 15x8.5cm Methyl. Salicyl.
Sebastiano del Piombo ( 1485-1547 ) : La Fornarina 1512 festménye után XIX. SZÁZADI PORTRÉ !
XVIII-XIX. SZÁZADBÓL VALÓ HINDÚ,ÁZSIAI TŐR,BRONZ TŐR,TOKKAL
Korsó névfelirattal, XIX. század, talán Apátfalvi
Muzeális XIX. századi Herendi Tányérok Párban
XIX. SZ. VÉGE , OSZTRÁK FESTŐ : ROMANTIKUS " SÉTA " A VÁRROMNÁL
BÉCS XIX. SZÁZAD II. fele ! EZÜST LEMEZELT JELZETT NÉVJEGYKÁRTYATARTÓ LEGÉNY - " SZOBOR " !
XIX. SZÁZADI ÓHERENDI PORCELÁN TÁNYÉR VIRÁGOS ÉS ROVAROS MINTÁVAL !
XIX. sz.-i olajos korsó, Felvidék 24cm
Muzeális XIX. századi muzeális teás csészék
Muzeális XIX. századi Herendi Tányérok
Muzeális Herendi Kávés Csésze 1850-1860
XIX. sz. vége, Széchenyi István gróf 49 cm
Antik Zsolnay talpas váza, XIX. sz. második fele
Antik faragott pipatartó, XIX. sz.
Lovasokat ábrázoló, nagy méretű, XIX. sz.-i olaj-vászon festmény
Mária mennybevétele, XIX. sz. eleje, olaj-vászon
Óriási méretű, Schlaggenwald kézzel festett antik dísztál, XIX. sz.
F. Savini, Mulatozók XIX. sz. közepe
Szignált, XIX. sz.-i alkotás, 40x30 olajvászon, vakrámán
ANTIK XIX. SZÁZADBAN KÉSZÍTETT SZŰZMÁRIA JÉZUSSAL SZOBOR ÜVEG BURA ALATT
XIX. sz., fiatal hölgy portréja, olaj-vászon festmény
XIX. sz., férfi portré, olaj-vászon festmény
2 db antik XIX. századi faragott fa angyal figura
KORA XIX szi FIRENZE LÁTKÉPE 1820k metszet DIÓINTARZIÁS BIEDER keretben-üveg alatt bontatlan
Múzeális XIX. századi Herendi Kalamáris
Antik XIX. Századi, Herendi O'Sullivan Mintás Áttört Disztányér
ANTIK XIX.században KÉSZÜLHETETT KORPUSZ,FESZÜLET,EGYHÁZI EREKLYE,KÉZZEL FARAGOTT FA ÉS PORCELÁN
NAGY ANTIK XIX.-XX.SZÁZAD FESTŐMŰVÉSZ ALKOTÁSA,OLAJ VÁSZON FESTMÉNY,GYÖNYÖRŰ KERETBEN
XVIII./XIX.sz. OSZTRÁK ÖTVÖS MUNKA? BAROKK EZÜSTÖZÖTT TÁLCA olcsón!
ANTIK EZÜSTÖZÖTT üveg betétes KIS KINÁLÓ/ASZTALKÖZÉP A XIX.sz legvégéről
Biszkvit porcelán dohánytartó - tubákos szelence fedél nélkül - néger fiú fej - XIX.sz/XX.sz.eleje
ANTIK HERENDI CIPŐ, XIX. sz, NAGYON RITKA, HIBÁTLAN
Herendi XIX.sz Windsor mintás.hatalmas tál
Franceso Boscari - Velencei család Olaj vászon XIX Nagyméretű Hiíres festmény
Gerhardt Alajosné FESTMÉNY, CSENDÉLET XIX: szd végéről
Neobarokk szekrény - restaurált állapotban - komód, tálaló (Biedermeier XVIII-XIX szd)
Minimálár nincs! Antik (XIX. század) olajfestmény, fatáblán! Restaurált (dokumentációval) !
Herendi XIX.sz. Gyümölcs mintás füles nagy kínáló
60
60
80
100
1
2
Ugrás erre az oldalra: