Összes termék (10 tétel)
Gyűjtemény
Kerámia
(7)
zilah
(10 tétel)
Keresőszó: zilah
Antik, leveses cserépfazék (Zilah)
Antik erdélyi Zilah virágmintás falitányér, dísztányér II.
Antik erdélyi Zilah virágmintás falitányér, dísztányér
Antik erdélyi falitányérok, Zilah
01.Irredenta 1940 .IX.28. Zilah visszatért levelezőlap emlékbélyegzéssel
Erdély Felszabadulásának emlékére Zilah, 1940 szeptember 8.
Zilahi Pogány Lajos olajvászon szignált festmény
Zilahi bokály, 19. század közepe, néprajz
Népi szecessziós nagyváza - 36 cm (Zilah, 1930)