Összes termék (20 tétel)
Bútor
Egyéb régiség
Porcelán
Szobor
Zene
zongora
(20 tétel)
Keresőszó: zongora
Német porcelán zongora 609
Dísz vagy játék zongora 674
Antik baba "zongora" xilofon
Gyönyörű faragott fa zongora kotta tartó
Gyünyörűen faragott zongora kottatartó.
Alt wien antik barokk jelenetes zongora 564
Zongora
Antik altwien porcelán zongora 280
IPARMŰVÉSZ ALKOTTA SZOBOR,ZONGORA ALKATRÉSZEKBŐL KÉSZÜLT MONTÁZS
Zongora szék
OSCAR SCHLEGELMILCH-SZIGNÓZOTT- KÉZZEL FESTETT-DÚS ARANYOZÁSÚ-ZONGORA ÉKSZERTARTÓ PORCELÁN
Antik zongora szék (nincs minimálár)
Pipere szék, zongora szék,puff tárolós ülőke.Alkudható!!!
Enteriőr zongorával, ismeretlen kortárs festő műve! Mérete kerettel 44x54cm! Olaj/vászon!
Igazi retró gyerek zongora
Zongora szék
Hordozható zongora vagy micsoda
Mini zongora (működik)!
Vintage Kis zongora a 60-as évekből
Antik zongora szék