Összes termék (31 tétel)
Ékszer
Ezüst tárgy
Óra
(23)
zsebóralánc
(31 tétel)
Keresőszó: zsebóralánc
Antik ezüst zsebóra lánc
Antik ezüst zsebóra lánc
Kienzle német zsebóra lánccal
Antik Ezüst Zsebóra lánc 14,7 Gramm
Ezüst Zsebóra lánc
Antik Ezüst Zsebóra Lánc
Antik Ezüst Zsebóra Lánc,
Antik Zsebóralánc
Doxa Zsebóra Lánccal
Kienzle német zsebóra lánccal és tokkal
518T. 1 Forintról! Antik ezüst (35 g) Vadász Zsebóra lánc, fogakkal.
519T. 1 Forintról! Antik ezüst (13,8 g) tiszti Zsebóra lánc, Iránytűvel, 14 cm!
18k-s arany zsebóralánc!!
Antik zsebóra lánc
ZSEBÓRA LÁNC,ZSEBÓRALÁNC---RÉZ
Zsebóralánc, aranyozott, gyöngyházberakásos gombbal.
Antik,ezüst zsebóralánc.Hibátlan.
Art deco ezüst zsebóralánc.
Jelzett vastagon aranyozott antik tiszti zsebóra lánc
Jelzett antik zsebóra lánc
Jelzett vastagon aranyozott zsebóra lánc
Brauswetter János Szegeden.Ezüst zsebóra,lánccal.Pontosan működik.
Szép régi csajka aranyozott zsebóra lánccal
Ezüst antik zsebóralánc.34cm.
1,-Ft Gyönyörű ezüst zsebóralánc!Eredetiségére garancia van!
Ezüst zsebóra lánc.Tiszti lánc.173gramm.Gyönyörű darab.
Katonai ezüst tiszti zsebóra lánc.
ANTIK EZÜSTÖZÖTT ZSEBÓRA LÁNC
Antik ezüst zsebóralánc (1872-1922)
Antik ezüst zsebóralánc
Antik ezüst zsebóralánc