Összes termék (26 tétel)
Egyéb régiség
Fémmunka
Gyűjtemény
Könyv
(7)
Militária
Óra
Otthon, háztartás kellékei
Vallás és spiritualizmus
(10)
zsidó
(26 tétel)
Keresőszó: zsidó
Héber nyelven irt biblia 1878-ból
Régi zsidó ételek. Szakácskönyv
JUDAIKA MEZUZA - Szépséges IPARMŰVÉSZ TÜZZOMÁNC ZSIDÓ mezuza (mezúza, mezüze) מְזוּזָה
Menòra hétágú zsidò gyertyatartò.Hagyatékbòl maradt meg nekem.Nagyon szép kegytárgy.Teljesen új………..
Biblia hebraica 1839 bőr kötéses 397
judaika zsidó mezúza
Henry Ford: A nemzetközi zsidó
1,-Ft Régi Zsidó Judaika Dávid csillagos ékszeres faládika csont berakással
Német, náci SS cigaretta tálca + Zsidó gettó pénz!
MIRJAM IMÁDSÁGOK ZSIDÓ NŐK SZÁMÁRA MAGYAR NYELVŰ 1917
Zsidó csillag, dávid csillag, azonosítóval, RITKA!
Kass János zsidó ünnep rézkarc 132
Zsidó Tanács Dunaföldvár 1946 január 8. levél Krausz Gyula úrnak
Héber nyelvű judaica könyv 719
Falióra 1900-as évek eleje.Felesütős.Pontosan működik.Hátulján zsidó Dávid csillag.Judaika
Judaika, zsidó, tömör réz menóra, hanukija. Dávid csillaggal. Hibátlan
19.századi Héberül írt zsidó judaika kézirat viaszpecséttel.
Judaika,zsidó Dávid csillagos réz asztaldísz.
Zsidó-Judaika-bili-binci-éjjeli
Menóra.Antik zsidó,judaika gyertyatartó.Réz, szép díszítéssel.
60 év és még tovább - Zsidó kultúra története a XX. században egy izraeli galéria gyűjteményéből
Judaika ,zsidó Dávid csillagos réz dísz.38cm.
Régi Zsidó Cégér! Friedmar L. Lajos! 1,-Ft
Menórát ábrázoló gyönyörű antik domborított ezüstlemez
Judaika Zsidó terítő kegytárgy 5660 év
A Dohány utcai zsinagóga és A Zsidó Múzeum kincsei