Összes termék (37 tétel)
Kerámia
Porcelán
(36)
zsolnay bagoly
(37 tétel)
Keresőszó: zsolnay bagoly
Hatalmas Zsolnay eozin bagoly! Gyűjteménybe illő darab, kb 29-30cm magas!
Zsolnay eozin bagoly , art-deco pici hibával
Zsolnay Őry könyves bagoly 502
Óriási Méretű Zsolnay Bagoly
Zsolnay alapmázas nagy bagoly 825
RETRO-Zsolnay BÖLCS BAGOLY ÉS SÜNIKE ELADÓ A KÉPEK ALAPJÁN - alján: márka jelzés-jelzett
Zsolnay eozin - Szegletes bagoly Nádor Judit terve, hibátlan, jelzett, vitrin állapotban 16 cm
Zsolnay Eozin Bagoly
Zsolnay Eozin Art Deco Bagoly. Hibátlan!
Zsolnay Eozin Bagoly
Könyves Bagoly - Règi Zsolnay Porcelán Figura
Zsolnay Őry bagoly 756
Zsolnay eozin bagoly
Zsolnay Bagoly
Nagyméretű 27cmes Zsolnay Bagoly
Antik Zsolnay eozinos bagoly figura 1.- Ft-ról!!!
Zsolnay eozin bagoly
Zsolnay Eozin Bagoly
Zsolnay Eozin bagoly figura!
1 Forintról Zsolnay nagy méretű bagoly
Zsolnay eozin bagoly - sérült
Zsolnay ritka bagoly 301
Zsolnay könyves porcelán bagoly
Nagyon szép Zsolnay eozin bagoly, korának megfelelő állapotban. 17 cm magas és 7 cm széles
Zsolnay eozin art deco bagoly 193
Zsolnay Őry könyves bagoly 903
Zsolnay eozin könyvön ülő bagoly,gyönyörű színekben ,kiváló állapotban!
Zsolnay porcelán könyvön ülő bagoly figura kiváló állapotban!
Zsolnay eozin könyvön ülő bagoly-kiváló állapotban
1,-Ft Kék alapmázas Zsolnay bagoly!
Zsolnay bagoly
Zsolnay ülő bagoly antik....
Zsolnay Óriás bagoly 34cm RITKASÁG!!!!!
Zsolnay bagoly (Szf-R38096)
Zsolnay narancs eozin bagoly
Ritkaság!! Hatalmas Zsolnay Bagoly