Összes termék (32 tétel)
Porcelán
(32)
zsolnay mokka
(32 tétel)
Keresőszó: zsolnay mokka
3 hollóházi kávés mokkás csésze 4 aljjal
6 hollóházi kávés mokkás csésze aljjal
ZSOLNAY mokkás csésze 2db+ ajándék kistányér
Zsolnay porcelán kék csikos kistányér mokkás csészével
Zsolnay pillangòs mokkás,kávès tejszínes kiöntő
Zsolnay Pillangòs Mokkás Kávès Kanna
2 db Zsolnay art deco, jelzett, pajzspecsétes ( 1950-1969) mokkás, kávés csésze. Hibátlanok.
10 Ft-ról! Zsolnay pillangós mokkás, szószos! Hibátlan!
Zsolnay mokkás kávés csészék kannával, aranymintás, manófüles (6 csésze, 6 csészealj, 1 kanna)
ZSOLNAY MOKKÁS
Zsolnay antik méhsejtes mokkás csésze 1890 ből
Zsolnay lila barackvirág mintás cukortartó (mokkás készlethez)
ZSOLNAY KÜLÖNLEGES,EGYEDI MINTÁS MOKKÁS SZETT
Zsolnay perzsa mintás mokkás kiöntő!
Antik Zsolnay mokkás készlet
ZSOLNAY MANÓFÜLES MOKKÁS KÉSZLET
Ritka mintás régi zsolnay kávés/mokkás szett
ZSOLNAY MOKKÁS KISTÁNYÉR ( alátét )
Zsolnay manófüles mokkás
Zsolnay kék rózsás tollazott kávés mokkás készlet
Extrém ritka Zsolnay mini,kicsi,mokkás bögre mesebögre,emlékbögre Harkányi Emlék felirattal
Zsolnay pompadur 1 mokkás kávés készlet
GYÖNYÖRŰSZÉP ZSOLNAY LEPKÉS MOKKÁS TEJSZÍNES KIÖNTŐ - JELZETT
GYÖNYÖRŰSZÉP ZSOLNAY PILLANGÓS MOKKÁS CSÉSZE ÉS ALJ (NEM SZETT) - JELZETT
GYÖNYÖRŰSZÉP ZSOLNAY PILLANGÓ MINTÁS MOKKÁS CUKORTARTÓ, TETŐ NÉLKÜL - JELZETT
Zsolnay Pompadour III 6 személyes teás (hivatalosan mokkás) készlet
Zsolnay 6 személyes Pompadour kávés / mokka készlet (1 sérült/javított alátéttel)
Zsolnay 6 személyes, pillangós, virágmintás kávés / mokka készlet
Apróvirágos Zsolnay mokkás készlet.
ZSOLNAY 12 darabos mokkás
Zsolnay aranyozott/búzavirág motívumos 6 személyes mokkás és 6 személyes süteményes készlet+ tál
Zsolnay pillangó mokkás