Összes termék (27 tétel)
Porcelán
(27)
zsolnay szendvicses
(27 tétel)
Keresőszó: zsolnay szendvicses
Zsolnay búzavirág mintás szendvicses készlet
1 Ft-ról! Zsolnay Pompadour II. 6 sz. süteményes/ szendvicses készlet, gyári állapotban!
Zsolnay süteményes - szendvicses készlet 6 személyes
Zsolnay Pompadour II szendvicses készlet
Régi, ZSOLNAY, jelzett, sorszámozott szendvicses, süteményes készlet. Kínáló tál, tányérok.
Zsolnay szendvicses készlet
Zsolnay pillangòs szendvics kèszlet 4+1
Zsolnay kézzel festett szendvicses kínáló
1Ft-ról Nincs minimálár! Zsolnay Búzavirág mintás süteményes / szendvicses tál 43cm-es
1Ft-ról Nincs minimálár! 3db Zsolnay búzavirágos szendvicses / süteményes kis tányér
Zsolnay Antoinette mintás szendvics készlet
Antik zsolnay süteményes/ szendvics készlet 977
ZSOLNAY BAROKK ARANY TOLLAZOTT SZENDVICSES KÉSZLET
Zsolnay búzavirág mintás 6 sz. szendvicses készlet-kiváló állapotban!
Zsolnay lepkés 6 személyes gyönyörű szendvicses készlet-kiváló állapotban!
ZSOLNAY porcelán fehér szendvics/süteményes ovális hosszú tál tálca 44x16x3 cm. hibátlan
Zsolnay zöld Pompadur II -es dekorral készült 6 sz.szendvicses készlet ritkaság !
Zsolnay 6 sz. lepkés szendvicses készlet kiváló állapotban-használva sem volt!!!
Zsolnay lepke mintás 8 személyes szendvicses készlet
Zsolnay pillangós szendvicses kèszletet. Nincs minimál ár!!!
10000ft-ról! Zsolnay szendvicses készlet!
Zsolnay süteményes,szendvicses
Bambusz mintás Zsolnay szendvicses tányér-6 db
Zsolnay Pompadour 6 személyes szendvicsező vagy süteményes készlet
Zsolnay Főnix szendvicses készlet-
Zsolnay Szórt virágos szendvics, süteményes készlet
Zsolnay egyedi szendvicses tál.