Bútor (4 tétel)
Bútor
Asztal
Éjjeli szekrény
Komplett garnitúra
Szekrény
1900-1949
1950-
ismeretlen
eklektikus
népi
retro
thonet
sérült
eredeti
szett
(4 tétel)
Keresőszó: szett
Bútor
Antik thonet szerviz asztal 3 db-os szett - restaurálandó
Jó állapotú eklektikus szett: kihúzható asztal + 4 szék + tálalószekrény egyben eladó.
Éjjeli szekrény + tükrös szekrény szett
Népi stílusú bútor szett