Bútor (90 tétel)
Bútor
(90)
Asztal
(84)
Egyéb bútor
Fésülködő asztal
Komplett garnitúra
Szekreter
Tálalóasztal
1800-1899
(16)
1900-1949
(34)
1950-
(25)
ismeretlen
(11)
art deco
(11)
barokk
(7)
bauhaus
biedermeier
chippendale
copf
eklektikus
klasszicista
modern
neo-
népi
ónémet
retro
szecesszió
thonet
(36)
További opciók ...
(13)
(32)
restaurált
(10)
sérült
(31)
eredeti
(50)
korai reprodukció
modern reprodukció
(35)
kinyitható asztal
(90 tétel)
Keresőszó: kinyitható asztal
Bútor
1. oldal / 2
Gyönyörű karcmentes újszerű felújított tölgy kinyitható étkezőasztal
2 db kinyitható retro étkezőasztal
Retró kinyitható étkezőasztal
Francia kártyaasztal játékasztal kinyitható fiókos
Art Deco Kerek asztal - kinyitható
Multifunkcionális, kinyitható retro asztal, 60-as évek körüli, NDK
Fa asztal 6 székkel, fonott üléssel, az asztal 190 cm-re kinyitható
Kinyitható art deco játékasztal, kártyaasztal
Antik diófa borítású kártyaasztal kinyitható játék kártya asztal 748 4878
Étkezőasztal, kinyitható, rózsafa furnér
Antik jellegű stil kinyitható étkezőasztal szett 6db bordó kárpitozott székkel
Antik kinyitható kártyaasztal
Antik intarzia berakásos neobarokk kártyaasztal kinyitható játék kártya asztal 5146
Bieder Kártyaasztal Konzolasztal Kinyitható Játékasztal Összecsukható Bridzs Biedermeier Neobarokk
Nagyra kinyitható antik étkező ebédlő asztal faragott neoreneszánsz neobarokk barokk
XIX. sz. BIEDERMEIER INTARZIÁS ASZTAL ELFORGATHATÓ KINYITHATÓ ASZTALLAPPAL !
XIX. sz. BIEDERMEIER JÁTÉK - KÁRTYA ASZTAL KINYITHATÓ BŐVÍTHETŐ POSZTÓS ASZTALLAPPAL !
Tizenkét személyesre kinyitható étkező asztal.
Barok Salve cseresznyefa kinyitható poklábú étkezőasztal 120x75cm magas 160cm re nyitható
Kinyitható kártya asztal zöld filc borítással
Régi népi kinyitható étkezőasztal paraszt asztal Félig felújítva Óbuda
Nagyon szép, kinyitható, kicsavarozható lábú Art Deco 6-8 személyes étkezőasztal az 1940 évek
Kisméretű, kinyitható asztalka
Kinyitható asztal
KINYITHATÓ TETEJŰ ÜVEGEZETT FA ÉKSZERTARTÓ SZALON ASZTAL HAJLÍTOTT LÁBAKKAL
Kinyitható ovális art deco asztal
Antik intarziás ebédlő asztal 6 székkel (kinyitható)
Art Deco Bauhaus kinyitható étkezőasztal
KINYITHATÓ STABIL FA KONYHA ASZTAL
Ónémet, vintage baluszteres lábú kinyitható étkezőasztal
Art deco diófurnéros asztal, kinyitható
Fémlábú kinyitható asztal
Kinyitható asztal
Gyönyörű állapotú, 6 személyre kinyitható, eredeti antik Art Deco dió gyökér furnéros étkezőasztal
Warrings étkezőasztal 128x98x76cm magas kinyitható 198cm re
Art deco nagyméretű kinyitható asztal
0K889 Antik neobarokk kinyitható étkezőasztal
Art deco játékasztal, kinyitható tetővel
Antik barokk kinyitható ebédlőasztal / Antique baroque expandable dining table
KURIÓZUM! Álomszép, antik bécsi barokk , intarziás, faragott, kinyitható kártya asztalka
Kinyitható asztal
Masszív, rusztikus kinyitható ebédlő/konyha asztal
Peter Hansen- mahagóni kinyitható asztal
Loft stílusban antikolt, kinyitható asztal
Kinyitható vendéglapos barokk asztal
Jelzett Jefferson design 8 ill. 10 személyesre kinyitható fogasléces étkezőasztal az USA -ból
Kinyitható asztal eladó
Kinyitható asztal eladó
Szecessziós kinyitható asztal
Warrings kinyitható étkezőasztal 128x98x72cm
Kinyitható, összecsukható, kihúzható étkező asztal négy székkel
Antik barok kinyitható ,póklábú,intarziás étkezőasztal 118x77cm ami 158ra hosszabitható
Rusztikus csipkés kinyitható étkező asztal konyhasziget
Kinyitható felújított midcentury étkezőasztal fekete rézpapucsos lábakkal
Kinyitható asztalka oroszlán lábakkal - doboz, vintage, régi, kopott, fa
Népi vintage étkező asztal, kinyitható
Kinyitható asztal eladó
Gyönyörű, antik kinyitható 10 személyes, ovális dió étkezőasztal 1890-1900 környékéről eladó
Art deco, ovális, kinyitható nagy méretű étkező asztal (ebédlőasztal)
Barok intarziás étkezőasztal ,kinyitható 110x75 ami 160cm re nyitható
60
60
80
100
1
2
Ugrás erre az oldalra: