Bútor (23 tétel)
Bútor
(23)
Asztal
Egyéb bútor
Fogas, akasztó
Fotel
Íróasztal
Kanapé, szófa
Komód
Szék
Tálaló
Ülőgarnitúra
Vitrin
1800-1899
1900-1949
1950-
(8)
ismeretlen
(8)
art deco
biedermeier
népi
ónémet
reneszánsz
szecesszió
thonet
(13)
(13)
restaurált
(7)
eredeti
(11)
(12)
napoz��
(23 tétel)
Keresőszó: napoz��
Bútor
VALENTIN NAPI AKCIÓS ÁR! :) Vintage három fiókos kis hasas komód /sublót
MA MINDENT ELADOK! :) Antik, intarziás - esztergáltlábú kis asztal
Gyönyörű nagypolgári koloniál heverő/ágy "filléres" áron!!!
Gyönyörű nagypolgári koloniál ülőgarnitúra "filléres" áron!!!
Gyönyörű nagypolgári koloniál könyvespolc "filléres" áron!!!
Asztal stílusok 1600 tól napjainkig
Ónémet fali óra tok, vitrin, téka, óradoboz, fali szekrény, 3 napos Akció!
ART-deco kicsi nehéz fa komód,3 napos akció!
A mai napon olcsóbb!!!Eredeti antik marhabőr kanapé chesterfield stílusú !!
Meghitt kis teaasztal – az őszi napokra
Antik neoreneszánsz íróasztal trónszékkel
Retro régi nád falitükör nap alakú tükör
Új-Gyerekszobai réz fogas napocskával 19x11 cm-ajándékba is
Szecessziós asztalka,csak 10 napig
Biedermeier régi vitrin Egy napig 40.000!!
Rattan nagyméretű forgó fotel olcsón 10.000 csak 4 napig!
Utolsó nap!!!
2 db. retro fotel helyhiány miatt csak 2 napig, olcsón
MAI NAPIG HASZNÁLATBAN LÉVŐ NEM TÉRBE HELYEZHETŐ ÓNÉMET ÍRÓASZTAL. OLCSÓN !
A MAI NAPIG HASZNÁLATBAN LÉVŐ FELÚJÍTOTT MÁRVÁNYLAPOS ÓNÉMET NAGYTÁLALÓ
Meseszép Jelzett Stabil Thonet székek 4 db.5 Napig.
CSAK 2 NAPIG! 3db Régi kanapé EGYBEN!!!!!!!
Csak 3 nap! Biedermeier faragott szekrényke