Bútor (5 tétel)
Bútor
Bútor kiegészítő
Egyéb bútor
Posztamens, szobortartó
Szekrény
1800-1899
1950-
ismeretlen
barokk
biedermeier
eredeti
angyalfej
(5 tétel)
Keresőszó: angyalfej
Bútor
Gyönyörű antik faragott angyalfejes bútordísz dísz dekoráció jobbos-balos együtt
Angyalfejes, aranyozott, francia polirezin, fali posztamens, szobortartó
Gyönyörű mintával virágtartó, angyalos, fejes, nosztalgia darab, Gyűjtői szépség,
XIX. századi oszlopos, angyalfejes biedermeier/empir szekrény
Angyalfejes trümó.