Bútor
Ágy (26 tétel)
Bútor
Ágy
(26)
-1800
1800-1899
1900-1949
(13)
1950-
Ismeretlen
-1800
1800-1899
1900-1949
(13)
1950-
ismeretlen
art deco
barokk
bauhaus
biedermeier
chippendale
eklektikus
empire
koloniál
modern
neo-
népi
ónémet
thonet
(7)
További opciók ...
(19)
restaurált
sérült
eredeti
(23)
26 tétel
Bútor
Ágy
Antik hattyúágy
Antik king size bécsi ágy
Antik, vintage, eredeti sorszámozott neobarokk tömör fa ágykeret
Neobarokk chippendale ágy keret tölgyfa 1930 körüli 90 x 200 cm
1 ft os aukció. Empír ágy és éjjeliszekrény. 1800 as évek.
Ágykeret baldachinos
Osszecsukható ágy
Sürgősen eladó! Áron alul! Felújított antik heverő
1852-es évszámos festett sárközi? baldachinos népi plébánosi ágy
Neobarokk ágyneműtartós ágykeret
Biedermeier ágy fotelekkel
Ágy
Faragott fa francia ágy két db éjjeli szekrénnyel
2 db neobarokk ágykeret együtt, vagy külön is!
Koloniál ágy ajándék lámpákkal
1900-as évek eleje - ágy - a párja is fönn van a Galérián
1900-as évek eleje - ágy
2 db. éjjeli+2 db.fém ágy vintage,loft eladó
Barokk stílusú rugós betétes fotelágy .
Bonanza étkező garnitúra
Ónémet ágy
Art deco réz ágy, éjjeli szekrénnyel. LEÁRAZTAM!
Múlt század eleji ágy (2 db) 1.
Gyönyörű Burgerlandi Barokk ágy
Tonett franciaágy 160 x 200 cm francia ágy
Áron alul sos eladó