Bútor
Dohányzóasztal (10 tétel)
Bútor
Dohányzóasztal
(10)
1900-1949
1950-
Ismeretlen
1900-1949
1950-
ismeretlen
art deco
barokk
koloniál
modern
neo-
reneszánsz
restaurált
sérült
eredeti
10 tétel
Bútor
Dohányzóasztal
Neoreneszansz dohányzóasztal
Retro Skandináv kerámia betétes dohányzóasztal, asztallap
Dohányzóasztal
Ritka retro IKEA Lagfors dohanyzoasztal
Koloniál Dohányzó Asztal
Design dohányzóasztal Art-Deco!!Alkudható! Rockabilly.
Hibátlan neobarokk dohányzóasztal, faragott lábakkal, fonott, üveglappal
Barokk asztal
Retro kis asztal, dohányzó asztal
Bárszekrény