Bútor
Éjjeli szekrény (32 tétel)
Bútor
Éjjeli szekrény
(32)
1800-1899
1900-1949
(22)
1950-
Ismeretlen
1800-1899
1900-1949
(22)
1950-
ismeretlen
art deco
barokk
eklektikus
klasszicista
modern
neo-
népi
ónémet
retro
szecesszió
(11)
További opciók ...
(16)
restaurált
sérült
(7)
eredeti
(18)
korai reprodukció
modern reprodukció
(9)
32 tétel
Bútor
Éjjeli szekrény
Éjjeli asztal / telefon asztal 70 cm
Kis éjjeli szekrény, kétfiókos
Szecessziós éjjeli szekrény
Éjjeli szekrény + tükrös szekrény szett
2db cseresznyefa éjjeliszekrény,2 fiókos,vastag üveggel
Design, egyedi varrógép fiók szekrény, komód, éjjeli szekrény
Komód, éjjeliszekrény.
2 db éjjeli szekrény, megkímélt állapotban
2 db éjjeli szekrény, zárható fiókokkal, eredeti veretekkel
Klasszicista éjjeliszekrény pár
EGY FORINTRÓL - KICSIKE BAROKKOS KOMÓD VAGY ÉJJELISZEKRÉNY
Art deco fiókos éjjeliszekrény
2db,40-es,50-es évekbeli artdeco éjjeliszekrény,szekrény, átöltöztetve shabby chic,vintage stílusban
Neobarokk szekrény
Fiókos loft vas szekrény, lemezszekrény
Neobarokk éjjeli szekrény
Szecessziós éjjeliszekrény párban, felújítandó állapotban, nagy
2 db. felújítandó régi, fa éjjeli szekrény.
Vas éjjeli szekrény, réz elemekkel, márványlappal eredeti állapotban
Éjjeli állólámpa
Neoklasszikus éjjeliszekrény
Éjjeliszekrény, hokedli, szék
Art-deco éjjeliszekrény pár.
Éjjeliszekrény
Éjjeliszekrény pár
2-darab neobarokk éjjeliszekrény
2DB ART DECO BAUHAUS ÉJJELI SZEKRÉNY FELÚJÍTVA
2-darab éjjeli szekrény
Neobarokk Éjjeli Szekrény,Komód
Bécsi barokk éjjeli szekrény 2 db.
Kisszekrény
Gyönyörű Francia Art-deco éjjeliszekrény pár