Bútor
Fésülködő asztal (20 tétel)
Bútor
Fésülködő asztal
(20)
1800-1899
1900-1949
(9)
1950-
Ismeretlen
(8)
1800-1899
1900-1949
(9)
1950-
ismeretlen
(8)
art deco
biedermeier
koloniál
népi
ónémet
szecesszió
(9)
(10)
sérült
(7)
eredeti
(11)
(9)
20 tétel
Bútor
Fésülködő asztal
Fésülködö asztal o német
Biedermeier kicsi duplatetős asztal
Szecessziós stílusú fésülködő asztal+ 2 db éjjeli szekrény
Antik fésülködő asztal
Fésülködő asztal
ANTIK DIÓFAGYÖKÉR FURNÉROS, TÜKRÖS LERAKÓ
Tükrös asztal
EGY FORINTRÓL - INTARZIÁS, NAGY TÜKRÖS FÉSÜLKÖDŐASZTAL
Szikrázó szecesszió - sárgaréz piperetükör
Szecessziós fésülködőasztal asztal
Pipereasztal szecessziós hangulatban - 1 Ft-os aukció
Koloniál fésülködő asztal tükörrel és székkel
Ónémet fésülködő asztal eladó
Neobarokk konzolasztal tükörrel
Antik francia provance stílusú fésülködő vagy pipere tükör gyertyatartókkal
Szecessziós st. fésülködő asztal, 2éjjeli szekrénnyel
Régi ívelt lábú íróasztal,fésülködő,pipere
Biedermeier Fésülködő Komód
Fésülködő asztal csiszolt tükörrel!
Fésülködő asztal