Bútor
Kanapé, szófa (34 tétel)
Bútor
Kanapé, szófa
(34)
1800-1899
(7)
1900-1949
(11)
1950-
(9)
Ismeretlen
(7)
1800-1899
1900-1949
(11)
1950-
(9)
ismeretlen
(7)
art deco
barokk
bauhaus
biedermeier
eklektikus
klasszicista
modern
neo-
népi
ónémet
retro
szecesszió
thonet
(10)
További opciók ...
(7)
(16)
restaurált
sérült
eredeti
(19)
korai reprodukció
modern reprodukció
(10)
34 tétel
Bútor
Kanapé, szófa
Neobarokk kanapé SÉRÜLT
1960-ban készült, 2személyes,Diófa Rekamé
West Elm leather 3 Piece sofa and chairs set
Barokk szófa
Retro nagy vidám színű kanapé
Bécsi barokk kanapé
Angol ülőgarnitúra
Faragott, fa, teve alakú kanapé 235x107 Egyedi darab!
Bécsi Barokk kanapé
3 személyes kanapé
Eklektikus stílusú pad
Eklektikus szófa 1840 évekből
Gyönyörű dió furnérozású Art Deco stílusú pamlag váz.
Antik jelzett thonet Mundus szófa pad
Antik Ó-német kanapé olcsón!
Eredeti, jelzett Thonet pad, Marcel Kammerer által tervezve
Szofa (kliné), két fotellel eladó
Ágyazható kétszemélyes bőrkanapé, kis kék kihúzható bútor, ágy, valódi bőr kanapé
ANTIK KANAPÉ FELÚJÍTVA ELADÓ
Neobarokk heverő
Szecessziós kanapé, szófa hibátlan kárpittal
Háromszemélyes kanapé ágygépes
LE CORBUSIER kocka fotel- kanapé extra termék extra design RRR
Retro 4 személyes kanapé /nem kinyitható/ .
Olasz szófa kifogástalan állapotban.
Kényelmes sofa az 1930-as évekből
Antik Bauhaus design bútor.Ülőke.Hajlított fa.
Antik szófa szék.Felújítva.
Lavórtartó!
Barokk telefon pad!
Dívány kanapé antik bársony oroszlánfejes faragott
Gyönyörű vintage ülőke, puff
Régi kanapé ágyneműtartóval
Biedermeier nagyméretű kanapé