Bútor
Szekreter (15 tétel)
Bútor
Szekreter
(15)
-1800
1800-1899
1900-1949
1950-
Ismeretlen
-1800
1800-1899
1900-1949
1950-
ismeretlen
barokk
biedermeier
klasszicista
neo-
reneszánsz
restaurált
sérült
eredeti
(10)
15 tétel
Bútor
Szekreter
Zsilinszky család tulajdona volt! Antik iroszekreter! 187x127x60cm! Kisebb felújítást igényel!
Irószekrény (szekreter), intarziás asztal, intarziás szék Rácz Mihály Pallagi Akadémia rektor hagyat
Lingel írószekrény, szekreter
Klasszicista három lábú lerakóasztal XVI. Lajos
Régi intarziás irószekreter
Antik sublót
Viktorian szekreter
Szépen faragott oltárszekrény
Antik írô szekreter
Tabernákulum
Kecses mahagóni szekreter
1900 körüli, festett kis szekrény
Barokk téka
Szekreter
Antik szekrényke metszett üveggel