Bútor
Szekreter (386 tétel)
Bútor
Szekreter
(386)
-1800
(19)
1800-1899
(89)
1900-1949
(82)
1950-
(89)
Ismeretlen
(107)
-1800
(19)
1800-1899
(88)
1900-1949
(79)
1950-
(86)
ismeretlen
(104)
art deco
art nouveau
barokk
(49)
biedermeier
(51)
chippendale
(11)
copf
(9)
eklektikus
empire
(8)
keleti
klasszicista
(8)
koloniál
lajos korabeli
modern
neo-
(14)
népi
ónémet
(10)
régence
reneszánsz
retro
rokokó
szecesszió
(185)
További opciók ...
(71)
(130)
restaurált
(31)
sérült
(141)
eredeti
(187)
korai reprodukció
modern reprodukció
(13)
(174)
386 tétel
Bútor
Szekreter
1. oldal / 7
Biedermeier író szekreter
Tabernakulum
Antik szekreter
Schlingmann antik stílusú írószekreter
Gyönyörű Neobarokk Mahagóni szekreter
Cilinderes mahagóni írószekreter
Koloniál íróasztal ( szekreter)
Barokk szekreter
Antik Máriaterézia pohárszék
Intarziás fiókos szekrény
1N792 Antik neobarokk írószekreter
Romantikus, arannyal antikolt szekreter, Író Komód, ajándék Kosarakkal
Tabernákulum
Bidermeier intarziás fiókos irószekreter.
Antik szekreter
1M611 Retro irattartó szekrény írókomód szekreter
Intarziás ónémet stílusú szekreter
Irószekreter
Barokk stílusú,írókomód,írószekreter
Antik szekreter
Tabernákulum
Írószekreter
Eklektikus szekreter
Szekreter
Arte Nel Legno S.N.C.antik stílusú olasz írószekrény szekreter fali polccal
Régi fenyő kettes szekrény felújítandó.
Antik stílusú írószekreter tölgyfából
Gyönyörű vintage , provence festett neobarokk szekreter ,író komód ,üveges szekrény
Magas fényű Interlübke német írószekreter és karosszék
Antik kis puttós szekreter-íróasztal AKCIÓ!
Hibátlan spanyol szekreter
AKCIÓ! intarziás antik biedermeier topolya berakásos írószekreter/ tabernákulum/ komód
Szekreter
Intarziás szekreter
XIX. sz. COPF INTARZIÁS 4 FIÓKOS SUBLÓT - KOMÓD !
Biedermeier szekreter
Régi szekreter
Neobarokk női szekreter,,
Írószekreter, üvegezett polcos felső résszel.
Bőrbetétes szekreter
Írószekreter 160x90x45cm
Barokk írószekreter vagy pohárszék.
Két fiókos szekreter
Copf Tabernakulum
Impozáns intarziás francia szekreter , írószekreter
Neobarokk szekreter,bárszekrény.
Szekreter
Antik stílusú intarziás írószekreter
Különleges Biedermeier stílusú szekreter,iró-lehajtható, komód ,fiókos,zàrható,kulcsokkal,
XVI:Lajos női intarziás irószekrater 90x31x91cm magas
XIX. sz. BIEDERMEIER TÖBB REKESZES FIÓKKAL KIS JÁTÉK ASZTAL
Neobarokk stílusú antik tölgyfa íróasztal/komód szekreter
Intarziás antik Mahunka írószekreter
XIX. sz. BIEDERMEIER INTARZIÁS ASZTAL ELFORGATHATÓ KINYITHATÓ ASZTALLAPPAL !
Restaurált Empire Szekreter
Szekreter
Biedermeier kabinetszekrény szekreter
Antik biedermeier szekreter
60
60
80
100
1
2
3
4
5
7
Ugrás erre az oldalra: