Bútor
Vitrin
1800-1899 (221 tétel)
Bútor
Vitrin
(1444)
-1800
1800-1899
(232)
1900-1949
(500)
1950-
(304)
Ismeretlen
(405)
1800-1899
(215)
art nouveau
barokk
(37)
biedermeier
(75)
chippendale
copf
eklektikus
empire
klasszicista
lajos korabeli
neo-
ónémet
(18)
régence
reneszánsz
(9)
szecesszió
(46)
További opciók ...
(30)
(106)
restaurált
(35)
sérült
(40)
eredeti
(164)
korai reprodukció
(8)
(44)
221 tétel
Bútor
Vitrin
1800-1899
1. oldal / 4
Butor antik vitrines szekrény könyvszekrény
XVI. Lajos stílusú vitrin
Biedermeier vitrin
Antik bécsi barokk vitrin
Biedermaier intarziás vitrines talalószekrény.
Biedermeier vitrin
Vitriin
Antik üveges vitrin
Biedermeier vitrin, 19. század
Kicsi, karcsú, antik biedermeier, intarziás, tükrös, csiszolt üveges kis vitrin
Gyönyörű állapotban fennmaradt antik 5 polcos könyvszekrény / vitrin 1870 környékéről
Neobarokk vitrin,tükrös hátfallal.
Bécsi Barokk vitrin, szekrény , tükrös polc
Biedermeier vitrin / sarok.
Biedermeier vitrin
Biedermeier stílusban készült szekrény, vitrin, XIX.szd közepe körüli
Antik, korai biedermeier körbe üveges bécsi diófa vitrin az 1850-es évekből
Antik diófa furnéros ékszerdoboz
Korabeli Antik Vitrin !!!!
XV. Lajos stílusú vitrin, 19.század
Empire Ékszer Vitrinek 2 db egyben eladó. Az eladási ár a 2 db-ra vonatkozik!
Rokokó vitrin, tükrös,+hozzáillő fotel, 1800as évek eleje, nagyon szép és ritka!
Meseszép, restaurált. hibátlan, antik biedermeier tüktös, körbe üveges kis vitrin
Vitrin, 19.század második fele
Antik 1800-as évek, fali óra doboz Minta óra, Szobor tartó ereklye tartó kulcs tartó szekrény vitrin
Vitrin
Hibátlan, gyönyörűen restaurált, antik, intarziás, körbe üveges és tükrös biedermeier vitrin
Antik becsi barokk vitrin
Bécsibarokk vitrin !!
Bieder kis vitrin.
Tükrös, üveges vitrin - XIX. század második fele, bidermeyer stílusjegyekkel
BIEDERMEIER VITRIN XIX. SZ VÉGE !
Biedermeier stílusú vitrin XIX. század közepéről
Nagyon ritka, gyönyörű állapotú, vésett és faragott, csiszolt üveges ónémet vitrin 1880 környékéről
Neobarokk vitrin,alul két fiókkal,jó állapotú.
Gyönyörű, hibátlan politúros, intarziás, antik biedermeier diófa könyvszekrény / vitrin
XVI. Lajos stílusú vitrin
Neobarokk könyvszekrény
Mária Terézia Vitrin
Antik gyönyörű vitrin -szekreny 1800-as évek szép àllapotban Neobarokk ónémet
Bécsi barokk 1870 korabeli vitrin
Antik félkörös hibátlan rézveretes vitrin.
Gyönyörű, teljesen restaurált, antik körbe üveges vitrin az eredeti deszka hátlappal 1880 környéke
XVI.Lajös stilusú barok hasa ,kétrészes vitrines szekrény 182x76x32cm
Bécsi ónémet vitrin figurális ár alatt eladó
Antik vitrines könyvszekrény
Antik 1800-as évek,Fali óra doboz, Vítrin, Fali kis szekrény , Szobor tartó,ereklye tartó, lámpa
Antik bécsi barokk vitrin
Ritka Biedermeier vitrin 6 szögletű gyönyörű darab
Ónémet vitrin. elöl nyílós háromüveges.
Ónémet vitrin
Biedermeier vitrin, 1860 k.
Antik Vitrin
Gyönyörű, antik , biedermeier, körbe üveges, hátul tükrös vitrin / üveges szekrény
Csodaszép Neobarokk vitrin
Neobarokk vitrin
Ónémet üveges könyvszekrény - vitrin
Biedermeier egyajtós vitrines szekrény
Üveges szekrény
60
60
80
100
1
2
3
4
Ugrás erre az oldalra: